Reklama

Nowa miłość Kuby

Widzowie nie mieli jeszcze okazji dobrze poznać serialowej Olgi, ale Karolina Nowakowska już ma swoich wielbicieli. Nic dziwnego! Jest miłą i bezpretensjonalną dziewczyną. W serialu gra nową miłość Kuby (Przemysław Cypryański.).

Podczas wielkiego zjazdu fanów serialu w Warszawie aktorka odpowiadała na najbardziej dociekliwe pytania, pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. Zdradziła też, jak potoczą się losy serialowej pary.

Kuba zobaczył Olgę po raz pierwszy na dworcu. Zapragnął poznać tę intrygującą dziewczynę. Jako policjant znalazł ku temu pretekst: wylegitymował piękną podróżniczkę. Mundur i władza okazały się skutecznym afrodyzjakiem.

"Kuba zasługuje na odrobinę szczęścia, ale do tej pory wybierał nieodpowiednie dziewczyny. Teraz sytuacja się zmieni. Olga to dla niego idealna partnerka. Radosna, spontaniczna i optymistycznie nastawiona do życia. Wreszcie pomoże mu zapomnieć o złych doświadczeniach z kobietami" - opowiada aktorka.

Reklama

Karolina była bardzo szczęśliwa, gdy dowiedziała się, że zagra rolę Olgi. "Radość była podwójna, bo serial M jak Miłość jest wyjątkowy, a z Przemkiem przyjaźnię się od dawna. Razem byliśmy w studium aktorskim przy Teatrze Żydowskim. Mieszkamy tak blisko, że jesteśmy sąsiadami" - dodaje Nowakowska.

Aktorka ze śmiechem wspomina pierwszy dzień na planie. "Mieliśmy zagrać scenę całowania. Nie było to dla nas stresujące przeżycie. Całowaliśmy się już wcześniej. Oczywiście: zawodowo!" - kończy.

Super Express

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje