Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367501
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa dziewczyna Pawła?

Za rolę Alicji w głośnym filmie "Galerianki" 19-letnia Anna Karczmarczyk została nagrodzona na festiwalach w Koszalinie i Cottbus. Teraz możemy oglądać ją jako Olę w "M jak miłość".

Wiele wskazuje na to, że Ola jest szykowana na nową dziewczynę Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

Reklama

- To się dopiero okaże. Paweł w oczach Oli to książę, który wielokrotnie ratował ją z opresji. Moja bohaterka jest dosyć zamknięta w sobie. Jedyną osobą, której w pełni zaufa, będzie właśnie Zduński - mówi o swojej bohaterce Kaczmarczyk.

Aktorka przyznaje, że niezwykle przyjemnie gra się tą postać.

- W jej życiu nieustannie coś się dzieje. Jako Ola mam okazję się pośmiać, popłakać, powygłupiać - opowiada artystka.

Kaczmarczyk jeszcze nie wie czy będzie zdawać do szkoły teatralnej.

- Teraz jestem w trzeciej klasie technikum ekonomiczno-gastronomicznego i przygotowuję się do zawodu technika hotelarstwa. Wychodzę z założenia, że oprócz aktorstwa warto mieć pewniejszy zawód. Może jednak powinnam spróbować i rozwijać się w kierunku aktorstwa? Mogłabym popracować nad wymową, z którą stale mam problem, obyć się ze sceną - zastanawia się.

Młoda aktorka przekonuje, że bardzo ciężko pogodzić pracę z nauką.

- Na szczęście trafiłam na wspaniałych nauczycieli. Ponadto mam dobrą pamięć fotograficzną, więc szybko opanowuję materiał. Oczywiście uczę się gorzej niż inni. Ciągle muszę nadrabiać zaległości - opowiada Kaczmarczyk.

Artystka wystąpiła w zeszłym roku w odważnej produkcji "Galerianki", poruszającej temat prostytucji nastolatek w centrach handlowych.

- Wiele osób po obejrzeniu filmu nie chciało uwierzyć, że to prawda. A ten problem jest na całym świecie. Niedawno odezwał się do mnie chłopak z Czech, który obejrzał 'Galerianki'. Przyznał, że także w jego kraju spotyka się takie nastolatki - podsumowuje aktorka.

Z Anną Kaczmarczyk rozmawiała A.IM

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama