M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339577
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa dziewczyna bliźniaka

Znana z roli Leny w "Czasie honoru" Agnieszka Więdłocha dołączyła do obsady "M jak miłość". Grana przez nią Joanna przypadkowo pojawi się w życiu Pawła (Rafał Mroczek), a zostanie na dłużej.

Paweł Zduński spotka na swej drodze kolejną piękną kobietę, z którą spróbuje szczęścia w miłości. Joannę pozna przez przypadek. Nastąpi to w 834. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 10 maja).

Reklama

- Joanna wjedzie w Pawła na lodowisku. Na szczęście wyjdą z tego cali i zdrowi. Tak się zacznie ich znajomość - zdradza Agnieszka Więdłocha.

Ta przypadkowa znajomość dość szybko przerodzi się w coś więcej.

- Ich relacje zaczną się rozkręcać. Aż nagle pewnego dnia obudzą się rano i dojdą do wniosku, że chcieliby spróbować być ze sobą.

Czy im się uda? Czy któraś z adoratorek Pawła poczuje się zagrożona? Serialowa Joanna będzie musiała poradzić sobie z nieprzychylnością Oli (Anna Karczmarczyk).

- Ola, czyli koleżanka Pawła z pracy, będzie bardzo zazdrosna. Na początku nie polubi Joanny. Ale wszystko się zmieni, gdy moja bohaterka zacznie pomagać Oli w jej prywatnych sprawach. Myślę, że Ola w końcu zaakceptuje wybór Pawła - czy sprawdzą się przypuszczenia Agnieszki Więdłochy?

Okaże się także, że Joanna nie tylko z Olą miała problem.

- Oczywiście w życiu Joanny pojawi się mężczyzna, od którego uciekła.

Zapowiada się dość skomplikowany wątek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje