M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 312721
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa bohaterka Ada

Jesienią, w nowych odcinkach "M jak miłośc" nie zabraknie nowych bohaterów. Poznamy między innymi Adę, którą zagra Małgorzata Teodorska.

"Od miesiąca pracuję na planie M jak miłość. Gram Adę, młodą aktorkę" - mówi dwutygodnikowi "Świat Seriali" Teodorska, która związana jest także z serialem "Plebania".

Reklama

"W obu ekipach są fantastyczni ludzie. Miło pracuje się ze znajomymi, bo wiele osób znam prywatnie. Co jednak najważniejsze, jest to dla mnie nowe wyzwanie aktorskie" - opowiada.

Jej bohaterkę poznamy, gdy ta przychodzi do agencji detektywistycznej prowadzonej przez Tomka i Kubę (Andrzej Młynarczyk i Przemysław Cypryański). Kobieta prosi o zapewnienie jej ochrony, bo wydaje się jej, że ktoś ją śledzi. Ada jest nie tylko aktorką, ale również żoną znanego reżysera.

Czy naprawdę coś jej grozi? Przekonamy się jesienią. Zdradzimy jedynie, że Ada zaprzyjaźni się z Małgosią Mostowiak (Joanna Koroniewska).

W odcinkach, które zobaczymy po wakacjach, oprócz Małgorzaty Teodorskiej pojawią się także Krzysztof Ibisz i Michał Lesień.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje