Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362460
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niepokorna Julia

Odkąd w przychodni w Gródku zaczęła pracować niepokorna doktor Julia Skiba (Aneta Todorczuk-Perchuć), między nią a jej szefem Michałem Łagodą (Paweł Okraska) wciąż dochodzi do spięć i burzliwej wymiany poglądów.


Reklama

Łagodę irytuje jej trudny charakter i ekstrawagancki styl. Twierdzi, że skóra i glany to strój nieodpowiedni dla lekarza pediatry. Kolejna kłótnia wybucha, kiedy Łagoda - zaniepokojony małą ilością pacjentów - proponuje zmiany w Maria-Medzie.

Mówi Marii (Małgorzata Pieńkowska), że Renia (Hanna Bieluszko) i Julia odstraszają pacjentów przez swoje bezkompromisowe podejście. Umówił się z nimi, aby pokazać im jak funkcjonuje nowoczesna przychodnia w Warszawie.

Rogowski (Robert Moskwa) jest sceptyczny wobec jego pomysłów. Również Marysia obawia się, że lekarki poczują się urażone. I ma rację. Na spotkanie przyjeżdża tylko Julia, informując, że Renia jest chora. W rzeczywistości Renia usłyszała przypadkiem, jakie zamiary ma Łagoda i poczuła się dotknięta.

Michał i Julia wyruszają więc do Warszawy we dwójkę. Michał sugeruje radzi Julii, żeby dbała o dobre relacje z pacjentami. Początkowo Julia spokojnie przyjmuje jego uwagi, przyznając, że ma impulsywny charakter. Niestety, po wizycie w przychodni Michał jest zły na Julię za to, że pouczała lekarza.

Ona, pewna swoich racji, obraża się na Michała i składa wypowiedzenie. Podczas kłótni wychodzi na jaw, że to właśnie Julia jest "Kulką", dziewczyną, z którą Michał spotyka się wirtualnie na portalu randkowym, o czym on wcześniej nie wiedział.

Jak zakończy się ten burzliwy związek? Czy w przypadku Michała i Juli sprawdzi się powiedzenie: "Kto się czubi, ten się lubi"?

Odpowiedź poznamy w październiku.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje