Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364066
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nie żegnam się z Emką"

Choć obecnie Anna Mucha całą swoją uwagę i czas poświęca produkcji TVN "Prosto w serce", nie pożegnała się jeszcze definitywnie z serialem "M jak miłość", dzięki któremu wypłynęła na szerokie wody show-biznesu.

Aktorka uważa, że pojawienie się w "M jak miłość" w 2003 roku było ważnym wydarzeniem w jej życiu, które zaważyło na dalszej karierze artystki.

Reklama

- Dziś traktuję "Emkę" jako przystań - twierdzi Anna Mucha.

- Wiem, że w każdej chwili mogę przy niej zacumować. Między mną a resztą ekipy wytworzyły się przyjacielskie więzi, dlatego z przyjemnością od czasu do czasu wracam na plan produkcji. Cieszy mnie przy tym, że udało mi się zaangażować w zupełnie inne projekty, dzięki którym mogę rozwijać skrzydła i zbierać doświadczenie na wielu różnych polach.

Mimo że Anna Mucha występuje w serialu sporadycznie, scenarzyści nie zamierzają zakończyć wątku jej postaci.

- Choć obecnie Madzia Marszałek przebywa w dalekim Sudanie, stale funkcjonuje w świadomości bohaterów i - co najważniejsze - widzów - podkreśla aktorka.

- Na pewno będzie pojawiała się w produkcji przy okazji ważnych uroczystości rodzinnych głównych bohaterów.

Serialowa Madzia z "M jak miłość" całą swoją uwagę skupia obecnie na projekcie "Prosto w serce". Poświęca mu się bez reszty. Mimo tego nie narzeka na brak wolnego czasu, który spożytkowałaby na przyjemności.

- Chyba mam coś z pracoholiczki - śmieje się aktorka.

- Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nic nie robić.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje