Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie mam mowy o kryzysie w ich związku!

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", już dawno przywykła do złośliwych komentarzy, jakie na jej temat pojawiają się w internecie. Nic sobie też nie robi z plotek, jakoby jej małżeństwo z Marcinem Hakielem przeżywało poważny kryzys. W czwartek pojawiła się z mężem na jednej z imprez i udowodniła, że wciąż jest u jego boku bardzo szczęśliwa.Uśmiechnięci, przytuleni, wpatrzeni w siebie - tak szeptano, gdy Kasia CichopekMarcin Hakiel weszli w czwartkowe popołudnie do salonu ToyWatch, by w towarzystwie wielu innych gwiazd wziąć udział prezentacji nowej linii zegarków. Małżonkowie, nad którymi podobno - jak niedawno spekulowały niemal wszystkie tabloidy - zawisły czarne chmury, zadali kłam plotkom i pokazali, że wciąż są w sobie bardzo zakochani.

Reklama


Miłości Kasi Cichopek i Marcina Hakiela niewiele osób dawało duże szanse. Mówiono, że to, co ich połączyło, to zauroczenie, wspólna pasja i... nic więcej. Złośliwi twierdzili nawet, że ich miłość jest uczuciem na pokaz, że dzięki niej chcieli po prostu wygrać "Taniec z gwiazdami".


Poznali się podczas przygotowań do drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Między Kasią i Marcinem iskrzyło od pierwszego spojrzenia i pierwszego tańca. Wspólne treningi nie kończyły się równo z wybiciem odpowiedniej godziny, ale zazwyczaj przedłużały do późna. Każdą wolną chwilę spędzali ze sobą. Byli nierozłączni: razem chodzili do kina, na zakupy, na spacery. "Trafiło ich na parkiecie" - plotkowano za kulisami programu.


Marcin Hakiel zawsze cieszył się opinią rozsądnego, mądrego i zaradnego mężczyzny. To chyba właśnie te cechy jego charakteru sprawiły, że tak bardzo spodobał się Kasi.


- Prawdziwe uczucie może trwać wiecznie. Marcin daje mi to wszystko, co kobieta potrzebuje, żeby być szczęśliwą: miłość, poczucie bezpieczeństwa, ciepło - twierdzi Katarzyna Cichopek, która w obecności męża po prostu kwitnie!


Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia Kasi i Marcina z czwartkowej imprezy w salonie ToyWatch, które potwierdzają, że w małżeństwie popularnej pary nie ma mowy o kryzysie!

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | seriale | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje