M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nakręcono nową czołówkę uwielbianego serialu! Kogo w niej zobaczymy?

Nowy sezon, to i nowa czołówka! Twórcy "M jak miłość" właśnie zakończyli nagrywanie jej odświeżonego wydania. Kogo będziemy mogli w niej zobaczyć?

"M jak miłość": Nowa czołówka

Jak wiadomo, czołówka jest istotną częścią serialu oraz zapowiedzią, kogo najczęściej będziemy mogli spodziewać się na ekranie.

  

Nagrywanie jej zajęło twórcom aż 4 dni, a widzów w związku z nią czeka kilka zaskoczeń. Jednym z nich jest powrót do spotu postaci Kamila Gryca, granego przez Marcina Bosaka. W czołówce zobaczymy także takich bohaterów jak Adam Werner (Jacek Kopczyński), Sylwia Kostecka (Hanna Turnau) czy Anita Laskowska (Melania Grzesiewicz).  

Reklama

Kogo zabraknie w czołówce serialu?

Niestety, nie dla wszystkich aktorów znalazło się w niej miejsce. Nie powinno być to jednak zaskoczeniem, skoro przeważnie trwa ona około minuty, a na planie pracuje ponad 30 aktorów. 

Wiemy już, że na pewno nie zobaczymy w niej Adriany Kalskej, która wciela się Izę, byłą żonę detektywa Marcina (Mikołaj Roznerski). Co więcej, u boku mężczyzny w spocie zobaczymy... dwie inne kobiety! Miejsce Adriany zostało zajęte przez Michalinę Sosnę i Magdalenę Turczeniewicz. 

Temat ten został podjęty w komentarzach pod jednym ze zdjęć Kalskiej. Na wiadomość wyrażającą żal, o pominięciu aktorki w czołówce, kobieta odpisała jednym słowem - "Życie". 

Emisja nowych odcinków uwielbianego przez Polaków serialu "M jak miłość" już jesienią!  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kopczyński | Magdalena Turczeniewicz | M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy