Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362985
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na wakacje do...

Plan zdjęciowy "M jak miłość" opustoszał. Cała ekipa popularnego serialu wybrała się na zasłużony odpoczynek. Nam udało się dowiedzieć, jak aktorzy spędzą tegoroczny urlop.

Katarzyna Cichopek

Reklama

- Moje wakacje będą bardzo uzależnione od dziecka, ponieważ Adaś jest jeszcze bardzo mały (w tym roku kończy roczek). Tak więc nie możemy zatem wypuścić się nigdzie daleko. Na pewno wyruszymy gdzieś autem i będzie to dość stacjonarny wypoczynek. W tym roku nastawiamy się na leniuchowanie, odpoczywanie i wspólne zabawy z synkiem w piaskownicy.

Maciej Jachowski

- Jeszcze nie zaplanowałem swojego urlopu. W tej chwili mam tak dużo zajęć (serial oraz rola w filmie fabularnym), że nie będę w stanie się stąd wyrwać. Nie wykluczam jednak, że być może - gdy znajdę wolną chwilę - spontanicznie wymyślę sposób na wakacyjny wypoczynek. Gdy mam wolne, zazwyczaj wskakuję na jacht i pływam po morzach. W planach mam także ocean. Jak nie w tym roku, to na pewno w przyszłym.

Julia Pietrucha

- Na pewno będę dużo jeździć rowerem po Warszawie. Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych innych planów. Zamierzałam spędzić jeden z czerwcowych weekendów nad morzem, ale ze względu na wybory musiałam zmienić plany - zostałam w Warszawie i poszłam głosować.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje