Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367846
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na egzamin... prosto spod prysznica!

Jak zostać artystą? W jednym z wywiadów Emilian Kamiński, czyli Wojciech Marszałek z "M jak miłość", zdradził, kiedy po raz pierwszy pomyślał o aktorstwie.

 

Reklama

- To była chyba studniówka lub jakieś inne wydarzenie w szkole ekonomicznej - wspomina gwiazdor w rozmowie z naszym portalem. - Tę imprezę prowadziło trzech studentów szkoły teatralnej. I moje koleżanki powiedziały do nich wtedy:

"A tu jest taki Emilian, co ładnie śpiewa i gra na gitarze i my uważamy, że powinien być aktorem". Ci trzej koledzy wzięli mnie pod prysznic przy sali gimnastycznej, ja wziąłem gitarę i zacząłem śpiewać.

- Po tym krótkim przesłuchaniu zaprosili mnie do szkoły teatralnej, tam mi zrobili krótki egzamin - dawali mi różne zadania aktorskie do wykonania. Potem powiedzieli: "Słuchaj, uważamy, że będziesz dobrym aktorem. Warto, żebyś zdawał do szkoły. Tylko mamy wielką prośbę - niech cię nikt nie przygotowuje, przygotowuj się sam". I tak zrobiłem.

- Zdałem egzamin bez problemu, dostałem się do szkoły. I te cztery lata w szkole to chyba były najpiękniejsze lata jakiekolwiek mnie spotkały - dorzuca z uśmiechem aktor.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Emilian Kamiński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama