Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365629
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mucha znowu w ciąży?

Anna Mucha po tym jak została odsunięta od produkcji "Prosto w serce", wraca do "M jak miłość" - na stałe! Nazwisko aktorki będzie pojawiać się regularnie w czołówce, a jej ciąża zostanie ujęta w scenariuszu nowych odcinków telenoweli.

Reklama

Ciąża aktorki zaskoczyła twórców "Prosto w serce". Nie chcieli oni zmieniać wcześniejszego scenariusza i wprowadzać wątku ciężarnej do produkcji, dlatego zesłali postać Muchy - Monikę Milewską - poza Warszawę, na budowę. Dzięki temu aktorka będzie mniej pojawiać się na ekranie serialu TVN i łatwiej będzie ukryć jej błogosławiony stan.

Jak podaje "Super Express" inną wizję mają twórcy "M jak miłość". Nie dość, że aktorka może wrócić na stałe do produkcji TVP 2, to jeszcze w swej pełnej krasie, tj. z brzuszkiem.

Grana przez Muchę Madzia Marszałek wróci z misji w Afryce i zajdzie w ciążę ze swoją dawną miłością, Pawłem Zduńskim (w tej roli Rafał Mroczek).

Jeśli to prawda, było by to rozwiązanie idealne - postać Madzi jest bardzo lubiana przez widzów "M jak miłość", nieprawdaż?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | M jak miłość | Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje