Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368272
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mucha wróci do serialu?

Madzia Marszałek wraca z Sudanu do Polski, czy to oznacza, że aktorka Anna Mucha wraca do "M jak miłość"? Fani Muchy z pewnością będą zadowoleni z faktu, że zobaczą aktorkę w serialu i to już 15 lutego. Jednak grana przez nią postać - Madzia Marszałek podejmie decyzję o powrocie do ojczyzny z powodu przykrych czynników. Sprawdź, co się za tym kryje!

O tym, że Madzia wraca do Polski, dowiemy się z odcinka 723. "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 15 lutego). Majka (Laura Samojłowicz) zauważy w telefonie Pawła (Rafał Mroczek) nową wiadomość. Z ciekawości przeczyta jej treść: "Zadzwoń do mnie koniecznie, Magda".

Reklama

Chwilę później - wiedziona niepohamowaną zazdrością - usunie tę wiadomość. Będzie przekonana, że rywalka się obrazi i więcej nie odezwie. Ale Madzia nie da za wygraną. Wieczorem z płaczem zadzwoni do Pawła i poinformuje go, że jeszcze tej nocy wraca do Polski.

Powód? Jej matka Halina Marszałek (Marta Klubowicz) trafiła do szpitala. Podobno jest w bardzo ciężkim stanie. Na dodatek Madzia w żaden sposób nie może skontaktować się ze swoim ojcem Wojciechem (Emilian Kamiński). Marszałek prawdopodobnie jest w kolejnym ciągu alkoholowym po rozstaniu z Krystyną Filarską (Hanna Mikuć).

"Na domiar złego lekarz dyżurny odmówił mi udzielenia jakichkolwiek informacji przez telefon" - poskarży się Madzia Zduńskiemu, który obieca jej wszelką pomoc po wylądowaniu w Warszawie.

Ciekawe, jak Majka przyjmie do wiadomości fakt, że jej narzeczony będzie teraz zajęty byłą dziewczyną?

Jest szansa że Anna Much zostanie w serialu na dłużej. Przy okazji kościelnego ślubu Kingi i Piotrka, zostanie matką chrzestną dziecka dwójki przyjaciół.

Obie ceremonie będziemy mogli zobaczyć już 22 lutego.

Pamiętajmy jednak, że Mucha jest jurorką tanecznego show i jak widać (oraz słychać) nowa rola bardzo przypadła aktorce do gustu, czy znajdzie czas na "stary" projekt - "M jak miłość"?:

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje