Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362411
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mucha przyfruwa

Fani "M jak miłość" niebawem będą mogli ponownie zobaczyć Madzię Marszałek, w którą wciela się Anna Mucha.

Madzia powróci z dalekiej podróży z wojennego Afganistanu, gdzie brała udział w akcji humanitarnej. Nadal będzie kontynuować działalność jako wolontariuszka, tyle, że w kraju. Scenarzyści wpadli już na pomysł, aby powrót Muchy na ekran był spowodowany zawałem serca jej serialowego ojca. Bohaterce nie będzie jednak łatwo naprawić zszarpanych przed wyjazdem więzów rodzinnych.

Reklama

Tak naprawdę Anna Mucha musiała zniknąć z ekranu, ponieważ odbywała prywatne podróże do Azji i Ameryki Południowej. Przygodę z Azją rozpoczęła na początku listopada w Pekinie. Odwiedziła też Birmę, Singapur i Hong Kong. W lutym podróżowała z kolei do Rio de Janeiro, gdzie wzięła udział w najsłynniejszym karnawale świata.

Przypomnijmy, że Mucha ma zamiar niebawem wydać książkę o swoich podróżach. Podczas nich nie tylko bowiem zwiedzała ciekawe miejsca, ale także dokumentowała je kamerą i aparatem fotograficznym. Nikt już nie ma chyba wątpliwości, że Mucha jest nie tylko aktorką, ale i urodzoną podróżniczką.

Być może za jakiś czas znów weźmie urlop na planie filmowym "M jak miłość", bo w swoich planach ma już m.in. podróż na gorącą wyspę Kubę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje