Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363100
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mostowiakowie chcą sprzedać dom!

Gdy sędzia wydaje wyrok - i przyznaje Jance aż 300 tysięcy złotych - rodzina Mostowiaków jest w szoku. Skąd Marek weźmie taką kwotę? Zapraszamy na 992 odcinek "M jak miłość", a w nim...


Reklama


Po powrocie z Warszawy, seniorzy długo rozmawiają o rodzinnych problemach. Nie chcą, by Marek brał kolejny kredyt, wpędził się w długi... I widzą tylko jedno rozwiązanie: sprzedaż domu.

- Podjęliśmy z ojcem pewną... decyzję. Mamy już swoje lata, a tacy starzy ludzie jak my nie mają już wielkich potrzeb. I nam... wystarczy mały pokoik z kuchnią, gdzieś w bloku...
Barbara spogląda z napięciem na syna...

A Marek od razu blednie: - Mamo, ale o czym ty mówisz?!

- Mówię o tym, że nie powinieneś się nami przejmować. Jednego chcemy z ojcem uniknąć: żebyś przez nas, przez Grabinę zadłużył się do końca życia. Bo pomyśl, synku, wziąć kredyt jest bardzo łatwo, ale jak to potem spłacisz?

- Poczekaj, ale...

- Teraz mama mówi!

Lucjan od razu synowi przerywa - łagodnie, ale stanowczo. A Barbara posyła Markowi ciepły uśmiech: - Jesteś sam, masz trójkę dzieci, trzeba je wychować, wykształcić... Nie chcemy, żebyś dodatkowo brał taki ciężar na swoje ramiona... I dlatego wymyśliliśmy, że najlepiej będzie, jeśli przeniesiesz się z dziećmi do Warszawy! A my jakoś damy sobie radę...

- Ale mamo, do jakiej Warszawy? Po co? Tu mamy dom, tu mam pracę, Mateusz szkołę, nie będę tego zmieniał... Co to za pomysły? No, mamo?!

- Ty się nie mądrz, tylko przemyśl to sobie! - Mostowiakowa nie daje się zbić z tropu. - Przeanalizuj wszystkie za i przeciw, a potem wrócimy spokojnie do tej rozmowy!
A Lucjan tylko cicho rzuca:

- Tak, synu. Twoja mama ma rację...
 
Czy Marek zgodzi się w końcu na propozycję rodziców? I Mostowiakowie opuszczą Grabinę? Odpowiedź już wkrótce... Tylko na antenie TVP 2 - w premierowych odcinkach "M jak miłość"!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje