Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362437
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Młynarczyk: Każda nagroda jest ważna

Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. O pierwszą statuetkę w swojej karierze walczy nominowany w kategorii: Aktor, Andrzej Młynarczyk.

"Każda nagroda jest ważna. To jest wyraźny znak, że to co robimy, podoba się" - tłumaczy Andrzej Młynarczyk.

Reklama

Telewidzowie mogli dostrzec aktora w serialach: "Oficer", "Rodzina zastępcza", "Kryminalni" czy "Pierwsza miłość", ale produkcją, która uczyniła go sławnym jest "M jak miłość".

W serialu TVP2 artysta wciela się w rolę Tomka Chodakowskiego, ukochanego Małgosi Mostkowiak (Joanna Koroniewska).

Aktor przekonuje, że początkowo nie mógł uwierzyć, że został nominowany.

- Zadzwonili do mnie i powiedzieli: 'Andrzeju, przyszedł do ciebie duży list i to jest chyba nominacja do Telekamer 'Tele Tygodnia'. Odpowiedziałem: 'Chyba nie'. Po czym otwieram tę kopertę, czytam i rzeczywiście tak właśnie było. Byłem bardzo zaskoczony - wyznaje aktor.

Młynarczyk podkreśla, że najbardziej cieszy go to, że o tym, do kogo trafią Telekamery, decydują widzowie.

- Ważne jest to, że to jest nagroda przyznawana przez publiczność, że to są głosy widzów. To oni decydują, oni, biorąc udział w głosowaniu, wypowiadają się, że lubią tego aktora, jest intrygujący dla nich i ciekawy, że ma pozytywną aurę, dobrze gra i lubią jego postać - twierdzi.

- Ten plebiscyt wiąże w sobie popularność i umiejętności aktorskie - dodaje.

Młynarczyk na razie nie ocenia swoich szans na zwycięstwo. Wie, że podobnie jak każdy z pięciu nominowanych ma na nie szanse, ale nie chce przewidywać, co stanie się, jeśli rzeczywiście otrzyma statuetkę.

- Jeśli otrzymam tę nagrodę będę bardzo zadowolony. A co będzie, jak będzie to wyglądać i czy będę zdenerwowany, to się okaże - podsumowuje artysta.

Przypomnijmy, że gwiazdor "M jak miłość" brał również udział w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". W parze z Blanką Winiarską zajął w niej 8. miejsce.

Poza Andrzejem Młynarczykiem do Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii Aktor nominowani są także: Piotr Adamczyk, Tomasz Ciachorowski, Cezary Żak i Michał Piela.

Głosuj na swoich faworytów do Telekamer "Tele Tygodnia" 2011

Poznaj serialowe kategorie i nominowanych

Dowiedz się więcej na temat: Telekamery 2011

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje