M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390679
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mirka zostanie mamą?

Podczas zdjęć do "M jak miłość" Andżelika Piechowiak musi uważać, by połapać się w zwariowanym życiu Mirki, którą gra. Co czeka jej bohaterkę w przyszłym sezonie? Uwaga, spoilery!


Mirka będzie w ciąży?!

- Wyniki kilkunastu testów ciążowych, z których skorzysta, jednoznacznie wskażą, że zostanie mamą. Nie chcę za dużo zdradzać, ale ten wątek będzie dość zagmatwany. Wprowadzi zmiany w życiu mojej bohaterki oraz Irka (Maciej Jachowski - przyp. aut.). Oboje zmienią punkt widzenia, zaczną uwzględniać w swoich planach dziecko, ustabilizują się, emocjonalnie uspokoją. W Mirce - co może niektórych zdziwić, bo zawsze była przeciwniczką posiadania dzieci - obudzi się instynkt macierzyński.

Stabilizacja w życiu Mirki i Irka? Nie wierzę...

- Zawsze dużo się u nich dzieje i nic się pod tym względem nie zmieni. Zanim dowiedzą się, że Mirka jest w ciąży, sporo się wydarzy. Potem zresztą też. Raz będą razem, raz oddzielnie. Wielka miłość, nienawiść i znowu miłość. Oni nie potrafią wypracować kompromisu, brakuje im spokoju, wyrozumiałości i refleksji. Te postaci prowadzone są tak, że ciągle coś im przeszkadza we wspólnym życiu. Tak będzie także w nowych odcinkach, gdy u boku Mirki pojawi się inny mężczyzna...

Romans?!

- Mirka będzie musiała odreagować pewne wydarzenia i narozrabia z udziałem innego pana. Biedny Irek, który znajdzie się w oku cyklonu, zareaguje stanowczo.  Znowu dojdą do punktu wyjścia. Na pewno nie będzie nudno.

Tym bardziej, że zmiany szykują się także w życiu zawodowym Mirki...

- Przyzwyczaiłam się, że kolejne zajęcia zawodowe Mirki trwają krótko, ale intensywnie. Miała dużo własnych biznesów, jest alfą i omegą jeśli chodzi o rozkręcanie i zamykanie firm. Kariera dziennikarki radiowej też nie okaże się tym, co przysłowiowe tygryski lubią najbardziej (śmiech). Tym razem ktoś zadecyduje za nią, Mirka i Kinga (Katarzyna Cichopek - przyp. aut.) zostaną zwolnione. Zacznie się szukanie nowego pomysłu na życie, a ostatecznie moja bohaterka zdecyduje się na... nagrobki. Otworzy zakład kamieniarski. Nie mogę doczekać się scen, w których rozpocznie z Irkiem nową działalność!  

Czyli Irek wyjdzie na prostą po pobycie w więzieniu?

- Będzie miał moment zawahania, którą drogą pójść, ale uchroni się przed złymi wyborami. Żałuję, że wszystko w życiu Mirki i Irka dzieje się tak szybko. Chciałabym grać dłużej związane z nimi wątki, bo to zazwyczaj bardzo trudne, skomplikowane i - co za tym idzie - ciekawe historie.

- Czasami, grając jednego dnia cztery sceny z czterech różnych odcinków, muszę się skupić, żeby się nie pogubić. Zastanawiam się, w jakim Mirka jest momencie, czy odzywa się do Irka, czy jeszcze nie. Czy on już o czymś wie, czy nie. Trzeba być bardzo przytomnym i mieć w głowie poukładaną kolejność zdarzeń, bo można się pogubić.

Reklama

Rozmawiał: Kuba Zajkowski


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Andżelika Piechowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy