Reklama

Mirka żoną Zduńskiego

Zobacz na zdjęciach, jak Mirka (Andżelika Piechowiak) będzie udawała żonę Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek) i mamę Lenki (Marysia Głowacka)!

Jak już informowaliśmy, w 723. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 15 lutego) poznamy Jana Orskiego (w tej roli Marek Lewandowski) , biznesmena z Kanady, z którym Mirka chce robić interesy.

By zdobyć przychylność konserwatywnego przedsiębiorcy, postanowi udawać szczęśliwą mężatkę i matkę. Do swojego planu wciągnie Piotrka Zduńskiego. Jego prawdziwa żona Kinga Filarska-Zduńska (Katarzyna Cichopek) nie zostanie wtajemniczona w ten szalony plan.

Reklama

Orski odwiedzi dom przy Deszczowej pod nieobecność Kingi, która akurat pojedzie na obronę swojej pracy magisterskiej. Honory pani domu będzie pełniła Mirka.

Zdradzamy, że nie obejdzie się bez paru wpadek: Piotr kilkakrotnie zwróci się do Mirki "Kinga". Bizneswoman wytłumaczy, że właśnie tak ma na drugie imię…

Niespodziewanie Kinga wróci do domu znacznie wcześniej, niż zapowiadała. Zostanie przedstawiona Orskiemu jako… siostra Piotra. Zdziwienie domowników wyjaśni tym, że niedawno się posprzeczali, bo nie chciała im czegoś... pożyczyć.

Orski nie zorientuje się, że Mirka urządziła mu szopkę. Gdy już sobie pójdzie, Piotr rzuci się z przeprosinami do Kingi. Ona wybuchnie śmiechem, bo świetnie poszło jej na obronie.

Wszystko skończy się oblewaniem podwójnego sukcesu w atmosferze wielkiej przyjaźni. Bo nie dość, że Kinga zostanie panią magister, to jeszcze Mirka zdobędzie intratny kontrakt z Orskim.

Czy podobają się Wam metody działania Mirki?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama