M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390661
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mirka zerwie z Irkiem!

W nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków Mirka Kwiatkowska (Andżelika Piechowiak) rzuci Irka Podleśnego (Maciej Jachowski)! Z jakiego powodu?

Zdradzamy, że do rozstania Mirki i Irka dojdzie w 755. odcinku "M jak miłość" (emisja 13 września). Kwiatkowska przez przypadek podsłucha rozmowę swojego ukochanego z Kubą Zioberem (Przemysław Cypryański) i pozna prawdę o ich zakładzie.

Przypomnijmy, że swego czasu Podleśny założył się z Zioberem o to, że poderwie Mirkę. Potem naprawdę zakochał się w biznesmence i zakład unieważnił. Ale Kwiatkowska nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień w tej sprawie. Zerwie z nim bez namysłu. Nie weźmie pod uwagę faktu, że ich związek był dotąd bardzo udany.

Reklama

Jaka będzie reakcja Podleśnego na gwałtowną decyzję ukochanej?

Cóż, wpadnie w panikę i załamie się, bo naprawdę zależy mu na Mirce. Od razu pożali się Kubie. Ten z kolei pocieszy go, że Kinga (Katarzyna Cichopek) na pewno wstawi się za nim u Kwiatkowskiej.

Tkwi jednak w poważnym błędzie. Bo Kinga też będzie oburzona, gdy dowie się o zakładzie. W konsekwencji przystąpi do spisku przeciw Irkowi i Kubie. Razem z Mirką zaczną obmyślać plan zemsty na wstrętnych facetach. Co wymyślą?

Na stronie portalu randkowego zamieszczą informację, że jego szefowa szuka nowej miłości…

Jak się Wam podoba plan zemsty Kingi i Mirki?

Podyskutuj na FORUM

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy