Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363713
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłosny regulamin?!

Sylwia zgadza się w końcu na przeprowadzkę do szefa, ale Zawadzki stawia warunek. W jego domu ma obowiązywać... Regulamin. Co z tego wyniknie? Zapraszamy na 850. odcinek "M jak Miłość", a w nim...

- Znasz mnie. Wiesz, że jestem konkretny, życiowy facet i lubię jasne, proste sytuacje. Dlatego wymyśliłem, że opracujemy sobie... Regulamin!

Reklama

Zawadzki zerka na Sylwię - a dziewczyna nie wierzy własnym uszom...

- Co proszę?!

- No, wiesz... Regulamin. Taki, jak wisi w akademiku czy w hotelu. Gdzie jasno jest napisane, co wolno, a czego nie. My też musimy ustalić sobie pewne reguły mieszkania razem, żebyśmy oboje dobrze się z tym czuli... I wtedy sytuacja będzie czysta. Już nawet mam pierwsze cztery punkty!

Janek bierze głęboki oddech i zaczyna wyliczać:

- Po pierwsze: jesteśmy ze sobą absolutnie szczerzy. Co w sercu, to na języku. Walimy sobie prawdę prosto w oczy, choćby nie wiem jak bolało. Wchodzisz w to?

- No... - w głosie Sylwii słychać nieufność. - Powiedzmy, że wchodzę.

- Po drugie: każdy ma prawo do swojego życia. Nie pytamy, nie ingerujemy, nie pakujemy się z buciorami na sąsiednią działkę. Akceptujesz?

Czy Sylwia zgodzi się na wszystkie punkty "regulaminu"? I co naprawdę oznaczają zasady wymyślone przez Zawadzkiego? Czy szef planuje... Spotkania z innymi kobietami? Odpowiedź już w najbliższy poniedziałek (26 września)!

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje