Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363037
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłość z Internetu

Wkrótce rozkwitnie miłość między Heniem (Tadeusz Chudecki) a Niną (Edyta Torhan), którą poznał za pośrednictwem portalu "Teraz miłość". Kulisy ich znajomości ujawnia nam aktorka Edyta Torhan.

- Zapytam prosto z mostu: wchodzi pani czasem na portale randkowe i witryny biur matrymonialnych?

Reklama

- Jeszcze nigdy tego nie robiłam, ale nie mówię "nie". Tak się składa, że jestem po rozwodzie, czyli nie mam ustabilizowanego życia osobistego. Jeśli nabrałabym ochoty na zmianę tego stanu, to kto wie, czy nie skorzystałabym z portalu randkowego? Na razie jednak koncentruję się na wychowywaniu córek, 14-letniej Marianny i 15-letniej Zofii, oraz na pracy.

- Moje pytanie nie było przypadkowe. Wiąże się z historią Niny, nowej bohaterki "M jak miłość".

- Nina jest osobą, która do tej pory nie znalazła miłości. Zapewne poszukiwała jej, tyle że mało skutecznie. Wynikało to pewnie stąd, że jest osobą nieśmiałą i nie do końca pewną swoich atutów. Wyobrażam ją sobie jako panią z biblioteki. To typ introwertyczny. Nie jest kolorowym motylem, który wzbudza zainteresowanie mężczyzn. Ale nie oznacza to też, że jawi mi się ona jako szaraczek. Ma w sobie dużo wrażliwości i delikatności. Niespecjalnie więc pasuje do dzisiejszego świata.

- Pewnego pięknego dnia zdecydowała się jednak skorzystać z usług biura matrymonialnego…

- Coś się w niej przełamało i postanowiła wyjść z ukrycia.

- Co poza wrażliwością łączy pani bohaterkę z Heniem?

- Choćby prostolinijność i niewinność. Oni w ogóle zostali ulepieni z podobnej, jeśli nie tej samej gliny. Są - w tym dobrym znaczeniu tego słowa - nieprzystosowani, przez co czasem narażają się na śmieszność. Zawsze pozostają sobą i nie robią niczego tylko po to, by zyskać czyjąś akceptację.

Na Ninie Henio od pierwszej chwili zrobił piorunujące wrażenie. Spodobało jej się w nim to, że jest pod prąd postawy macho i tego, co dziś znaczy mężczyzna atrakcyjny. Jego z kolei urzekła jej naturalność, pogoda ducha i skromność. Myślę, że mają szansę, by stworzyć naprawdę piękną i wyjątkową parę. Na razie między nimi jest coś czystego i niewinnego, a przez to wzruszającego. Patrzą na siebie oczami pełnymi dobroci i ciepła.


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje