Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 371985
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mikołaj Roznerski w "Na dobre i na złe"! Co dalej z "M jak Miłość"?

Mikołaj Roznerski zawita do Leśnej Góry! W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia prosto z planu"Na dobre i na złe", na których widnieje aktor doskonale znany z "M jak Miłość". Co dalej z "Emką"? Jest odpowiedź Roznerskiego!

Mikołaj Roznerski to aktor mogący pochwalić się wieloma filmowymi oraz serialowymi rolami. Teraz wiele wskazuje na to, że niebawem lista tytułów, w których zagra, znów się powiększy! Roznerski niedawno zdradził bowiem, iż pojawi się w jednym z najsłynniejszych, polskich szpitali - w Leśnej Górze! Aktor dołączył bowiem do obsady "Na dobre i na złe", a w serialu wcieli się w postać policjanta.

Reklama

"Uwaga, szeryf nadchodzi!" - przyznał pod zdjęciem prosto z planu Roznerski. W którym odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się aktor? Z informacji pozostawionych pod postem wynika, iż wspomniane ujęcie zostało wykonane podczas prac nad 812. odcinkiem serialu.

Czy "transfer" Mikołaja Roznerskiego do kolejnej produkcji TVP oznacza, że aktor zniknie z "M jak Miłość"? Przypomnijmy, w "Emce" Roznerski wciela się w postać Marcina Chodakowskiego - ukochanego Izy (Adriana Kalska). W nowych odcinkach "M jak Miłość" Marcin musi stawić czoła wielu nieoczekiwanym sytuacjom, a jego małżeństwo zawiśnie na włosku! Czyżby scenarzyści w ten sposób chcieli przygotować widzów na pożegnanie z lubianym bohaterem? 

Wszelkie wątpliwości rozwiał sam Mikołaj Roznerski, zapewniając, że wciąż będzie obecny także w "MjM". Aktor przecząco odpowiedział bowiem na pytanie o to, czy plotki o jego odejściu z "Emki" są prawdziwe: "To prawda, że Pan odchodzi z "M jak Miłość"?". "Nie" - odpowiedział krótko.

Inni internauci z humorem postanowili połączyć wątki "M jak Miłość" i "Na dobre i na złe". W obu serialach pojawił się także Tomasz Ciachorowski, który w "MjM" był groźnym rywalem Chodakowskiego. Zdaniem niektórych Roznerski pojawi się w Leśnej Górze właśnie z zamiarem rozliczenia się z psychopatą! "O nieee ... przyszedł pogadać z Arturem, który teraz jest Maksem", "Marcin w końcu dopadnie Artura! Ten się nawet nie spodziewa", "To Marcin teraz ma szansę dorwać Artura".

Będziecie oglądać "Na dobre i na złe" z Mikołajem Roznerskim?

Autor: Sabina Obajteka

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje