Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363691
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Michał uwolni Grażynę!

Grażyna Raczyńska-Łagoda (Bożena Stachura) odzyska wolność. Z rąk porywaczy uwolnią ją Michał (Paweł Okraska) i Paweł (Rafał Mroczek). Zanim to nastąpi, zmuszą Ewelinę (Maja Bohosiewicz) do wyznania całej prawdy.

W 820. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 22 marca) okaże się, że bandyta o ksywce Zyga, który pomógł Walczakowej zorganizować porwanie, włamał się do jej mieszkania i zabrał Grażynę do siebie. Przyciśnięta do muru kryminalistka poda Michałowi adres wspólnika. Łagoda nie będzie chciał czekać na przyjazd policji. W efekcie zostanie postrzelony w mieszkaniu Zygi, a bandycie uda się zbiec przez okno. Antyterroryści pojawią się nieco za późno.

Reklama

Po odbiciu z rąk porywaczy wyczerpana Grażyna oraz ranny Michał trafią do szpitala. Ich historia zakończy się happy endem: Michał wycofa z sądu pozew rozwodowy.

Niestety, Grażynę czekają problemy w pracy. Personel przychodni zapowie, że - po tym, jak Raczyńska oszukała kolegów i naraziła pacjentów na niebezpieczeństwo zatrudniając fałszywą pielęgniarkę - nie chce z nią dalej pracować.

Nie widziałeś ostatniego odcinka? Widziałeś ale chcesz go sobie przypomnieć. ŚwiatSeriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje