Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367907
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mąż czy dawny ukochany?

Mąż czy ukochany z przeszłości? Którego z nich wybierze Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość"?

Choć wydawałoby się, że w życiu Marysi (Małgorzata Pieńkowska) zdarzyły się już wszystkie możliwe burze, scenarzyści serialu "M jak miłość" znów planują nas zaskoczyć.

Reklama

- Czy w ogóle moja rola jeszcze się rozwinie? Gram Marysię już od dziesięciu lat i naprawdę nie wiem, czy jest coś, czego widzowie o niej nie wiedzą - mówi aktorka.

A jednak! Jak się już wkrótce okaże, fakty z przeszłości Rogowskiej zaskoczą nawet najwierniejszych fanów serialu. Niebawem w życiu Marysi pojawi się pewien dobry znajomy.

Grzegorz (Piotr Siwkiewicz), bo to o nim mowa, był pierwszą miłością Rogowskiej. Po latach para odnajdzie się w internecie. Wszystko zacznie się od niewinnej korespondencji, jednak potem umówią się na prawdziwe spotkanie.

Grzegorz wyzna nawet, że Marysia wciąż jest dla niego piękną, młodą dziewczyną sprzed lat. I że nadal nosi w portfelu jej zdjęcie.

Jak na pojawienie się rywala zareaguje mąż Rogowskiej? Czy Artur (Robert Moskwa), który długo musiał walczyć o jej względy, pozwoli żonie kontynuować tę znajomość?

Mimo iż wygląda na to, że Marysię czekają kolejne miłosne rozterki, aktorka skromnie twierdzi, że teraz czas oddać pole innym.

- Myślę, że scenarzyści chcą się skupiać na rozwijaniu wątków nowych bohaterów, których sporo ostatnio pojawiło się w serialu - mówi Małgorzata Pieńkowska.

My jednak wciąż mamy nadzieję, że jedną z najsympatyczniejszych gwiazd czeka jeszcze wiele scen do zagrania.

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Pieńkowska | seriale | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje