Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363038
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marysia wyjedzie do Norwegii!

Wszystko wskazuje na to, że z obsady sagi rodu Mostowiaków zniknie Małgorzata Pieńkowska, czyli serialowa Marysia Zduńska-Rogowska. Poznaj szczegóły!

Małgorzata Pieńkowska już od dawna nosi się z zamiarem odejścia z serialu "M jak miłość", w którym gra od 11 lat. Nie dość, że męczy ją wizerunek Marysi Zduńskiej, to jeszcze nie satysfakcjonuje jej liczba dni zdjęciowych, jakie aktualnie ma w produkcji. To oczywiście przekłada się na osiągane przez nią dochody.

Reklama

Ze względu na to, że w "M jak miłość" pojawiło się ostatnio mnóstwo nowych atrakcyjnych wątków i gwiazd, wątek Marysi Zduńskiej chwilowo odszedł w cień. To trudny moment w życiu aktorki, która zdążyła przyzwyczaić się do dużo lepszych zarobków niż te, które osiąga obecnie.


Jakiś czas temu Małgorzata Pieńkowska postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Zaciągnęła pokaźny kredyt w banku i wyprodukowała sztukę "Więzi rodzinne", w której obsadziła  m.in. Małgorzatę Niemirską oraz siebie. Wiąże z tym spektaklem spore nadzieje na przyszłość.


Oficjalnie Małgorzata Pieńkowska w rozmowie z jednym z tygodników powiedziała, że ostatecznej decyzji w sprawie pożegnania z Mostowiakami jeszcze nie podjęła.


-    Wciąż zastanawiam się, czy dalej grać w "M jak miłość" i czy to ma sens - wyznała. - Nie wiem, zobaczę. Pojawiają się jednak inne, kuszące propozycje, a wraz z nimi dylemat, czy odciąć się od wizerunku Marii Zduńskiej.


Tymczasem o propozycjach nowych ról dla Małgorzaty Pieńkowskiej jakoś nie słychać. Jej wypowiedź można odebrać jako próbę negocjacji z producentami sagi rodu Mostowiaków.


Jak udało się nam dowiedzieć, grana przez Małgorzatę Pieńkowską Marysia Zduńska-Rogowska wkrótce sprzeda swoją przychodnię Maria-Med i wyjedzie do Norwegii.


Czy wróci? Zapewne zależy to od tego, w jakim stylu Małgorzata Pieńkowska będzie rozgrywać swoje sprawy z produkcją "M jak miłość". Jeśli przez media, jej szanse na powrót do Grabiny są mizerne.

Interesują cię losy bohaterów „M jak miłość”? Sprawdź wszystkie nasze newsy na temat tego serialu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje