Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marta złamie serce Szymonowi

Sędzia Marta Wojciechowska po raz kolejny udowodni, że nie potrafi liczyć się z innymi ludźmi i ich uczuciami. Poważnie zrani Szymona Gajewskiego…

Fani sagi rodu Mostowiaków doskonale wiedzą, że doktor Gajewski (Grzegorz Małecki) wciąż kocha się w sędzi Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska). Problem w tym, że ona - po początkowej fascynacji nim - przerzuciła się na zabójczo przystojnego mecenasa Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek).

Reklama

Wyraźnie ciągnie ją w kierunku mężczyzn niepewnych i nieprzewidywalnych. Mimo że jest osobą wykształconą, zdaje się nie zauważać, co na temat jej kochanka sądzi szwagier Henio (Tadeusz Chudecki) i dorastający syn Łukasz (Adrian Żuchewicz). Ich wyraźnie niepochlebne aluzje w ogóle do niej nie docierają.

Zdradzamy, że w 733. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 22 marca) sędzia Marta Wojciechowska wykaże się wyjątkowym brakiem delikatności i klasy. Pójdzie na randkę z Budzyńskim, a Szymon w tym czasie będzie opiekował się jej córeczką Anią (Julia Paćko)! Ale to jeszcze nie wszystko. Po powrocie z udanego spotkania Marta wyzna zakochanemu w niej po uszy sąsiadowi, że jest bardzo, ale to bardzo szczęśliwa… Nie musi dodawać, że za jej szczęściem stoi adwokat.

Co Gajewski na to? Wybuchnie złością.

- Jaka ty jesteś okrutna! - powie. - Twoje zwierzenia łamią mi serce…

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje