Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363085
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marta i Andrzej znowu razem!

Prędzej czy później musiało do tego dojść — Marta (Dominika Ostałowska) wybaczy Andrzejowi (Krystian Wieczorek) skok w bok! Do pojednania małżonków dojdzie w... sypialni.


Reklama

Niemal cała rodzina sędzi Wojciechowskiej uzna, że Marta powinna przebaczyć Andrzejowi. Takiego zdania będzie między innymi jej najstarsza siostra Maria (Małgorzata Pieńkowska). A młodsza Małgosia uknuje intrygę w celu pogodzenia małżonków...

Randka w ciemno


Zdradzamy, że Chodakowska zachęci Martę, aby przyjechała do niej na Mazury. Na miejscu Małgosia opowie siostrze o tym, co Budzyński zrobił dla niej i małej Ani (Julia Paćko), a następnie wyśle siostrę na spacer nad jezioro. Chwilę później na Mazurach zjawi się wcześniej zaproszony Andrzej, któremu Małgosia zasugeruje, by poważnie porozmawiał z żoną.

A sama z mężem Tomkiem ucieknie do Warszawy. Niczego nieświadomi Marta i Andrzej spotkają się. Będą zaskoczeni, a jednocześnie skrępowani. Wojciechowska podziękuje mężowi za to, że pomógł jej córeczce. Budzyński nie zechce o tym rozmawiać. Wieczorem Marta niespodziewanie zjawi się w jego sypialni.

- Bardzo się za tobą stęskniłam - oznajmi, po czym czule pocałuje go w usta.

Obietnica spadku

Gdy wrócą razem do domu, Henio (Tadeusz Chudecki) zdziwi się na ich widok.

Na osobności powie Marcie, że byłby spokojny gdyby pogodziła się z mężem. A Budzyńskiemu, że uwzględni ich w swoim testamencie, jeśli się pojednają. Tymczasem podczas kolacji Marta oświadczy, że Andrzej zostaje na noc. A Henio uzna, że to wyłącznie jego zasługa...

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Ostałowska | Krystian Wieczorek | M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje