M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 355868
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marek Lewandowski u Mostowiaków

Zaproszenie do "M jak miłość" przyjął 64-letni dziś Marek Lewandowski. Grany przez niego Jan Orski będzie miał związek z Mirką (Andżelika Piechowiak). Czyżby kroił się nowy romansik?

v

Reklama

Owszem, równie piękna, co złośliwa Mireczka będzie miała romansik, ale nie z panem Orskim. Z nim akurat postanowi robić interesy. Nie będzie to jednak łatwe…

Zdradzamy, że po raz pierwszy Marek Lewandowski wystąpi w 723. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 15 lutego).

Kim jest jego bohater? To właściciel potężnej firmy kanadyjskiej, która właśnie wchodzi na polski rynek. Jest mężczyzną z zasadami - bardzo liczą się dla niego tradycje, a najwyższą wartość stanowi rodzina. Bardzo ceni kobiety, które potrafią łączyć karierę z udanym życiem osobistym.

Mirka, którą kontrakt z Orskim ustawiłby na kilka ładnych miesięcy, znajdzie się w niemałym kłopocie. Kariera, owszem, wychodzi jej nie najgorzej. Niestety, życie osobiste mocno szwankuje. Nie ma nawet narzeczonego, o mężu i dzieciach już nie wspominając… Wpadnie więc na genialny pomysł, by Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) udawał jej ślubnego, a mała Lenka (Marysia Głowacka) - córeczkę…

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje