Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368172
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marcin Mroczek z żoną. Romantyczne kadry trafiły do sieci!

Marcin Mroczek świętuje w tym roku 7. rocznicę ślubu z ukochaną. Z tej okazji w jego instagramowej galerii pojawiły się romantyczne kadry z żoną.

Marcin Mroczek to aktor uwielbiany przez fanów. Widzowie od lat śledzą losy jego bohatera w serialu TVP2 "M jak miłość" i kolejne zawodowe projekty.

Reklama

Ostatnio serialowy Piotrek postanowił w mediach społecznościowych wspomnieć o wyjątkowym dniu, w którym poślubił ukochaną:

"20.07.2013 powiedzieliśmy sobie Tak: na zawsze, z miłości, przed Bogiem. Nie zawsze się we wszystkim zgadzamy, ale nie robimy z tego tragedii"

Aktor wraz z żoną świętują w tym roku 7. rocznicę ślubu. Z tej okazji w jego instagramowej galerii pojawiło się kilka romantycznych kadrów, które zachwyciły internautów.

Nie od dziś wiadomo, że Marcin Mroczek uwielbia fanów i chętnie dzieli się z nimi swoją codziennością.

W mediach społecznościowych regularnie publikuje kolejne relacje z życia. W związku z tym, że jest niezwykle rodzinnym człowiekiem - na jego Instagramie i TikToku nie brakuje ujęć z najbliższymi.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz są małżeństwem od 7 lat. Para wzięła ślub 20 lipca 2013 r. Ukochana serialowego Piotrka jest byłą modelką, a obecnie właścicielką agencji hostess Murano - Marlena Muranowicz. Zakochani wspólnie wychowują dwóch synów. To Ignacy(ur. 2016 r.) i Kacper(ur. 2017 r.).

Mimo, że serialowy aktor od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, to niezwykle rzadko zdradza publicznie sekrety z życia rodzinnego.

Dba o to, by strzec spokoju swoich najbliższych, jednak - ku uciesze fanów - regularnie publikuje w mediach społecznościowych ujęcia z żoną czy maluchami.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje