Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364490
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mama przed kamerami

W serialu "M jak miłość" jako Ewa Szefler jest mamą małego urwisa - Antka. Za to prywatnie, Dominika Kluźniak ma córeczkę: Julkę. Jak godzi na co dzień pracę z wychowywaniem dziecka?

Mama na pełen etatNa łamach pisma "Naj" aktorka zdradza, że po urodzeniu dziecka zwolniła tempo i więcej czasu zaczęła spędzać w domu: - Gdy Julka przyszła na świat, musiałam po prostu trochę się przestawić. Kiedyś praca nad sztuką teatralną zajmowała mi całą dobę. Wychodziłam z próby i cały czas o niej myślałam.

- Potem przyjęłam takie założenie, że w pracy poświęcam się całkowicie pracy, a w domu - życiu prywatnemu. Dzięki temu nie czuję, bym cokolwiek zaniedbywała. A córka widzi, że mama jest przy niej - dodaje Dominika Kluźniak.

Jak najchętniej spędza czas razem z córką? - Codziennie przed snem jej czytam, a jeśli nie mogę, robi to niania. Lubimy pojeździć na rowerze czy wybrać się w podróż.

Reklama

- Julka jest ciekawa świata i miejsc, które odwiedza. Lubi też przebywać wśród moich znajomych, gdy na przykład wpadną do mnie na kolację. Prowadzi z nimi rozmowy niemal jak równy z równym!

Co u Ewy po wakacjach?

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość", ukochany Ewy - Marek - wprost nie będzie się mógł opędzić od kobiet. Zarówno Szeflerowa, jak i Anka nie dadzą mu wytchnienia.

Jak możemy zauważyć w zwiastunie przyszłego sezonu, Mostowiak i Ewa spędzą w końcu namiętną noc! Czyżby uczucie rozkwitło na dobre?

Nic z tego! Gruszyńska nie pozwoli tak łatwo odebrać sobie Marka! Takiego trójkąta jeszcze nie było! Facet zupełnie straci głowę i nie będzie potrafił wybrać jednej z nich. A może obu paniom powinien dosadnie powiedzieć: odejdź?


"Świat Seriali"

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Dominika Kluźniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje