Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362958
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgosia wraca do domu!

Między Tomkiem Chodakowskim (Andrzej Młynarczyk) a prokurator Agnieszką Olszewską (Magda Walach) robi się niebezpiecznie gorąco. Na szczęście Małgosia (Joanna Koroniewska) wyczuje pismo nosem i zdecyduje się na wcześniejszy powrót do domu.

Przypomnijmy, że odkąd Małgosia Chodakowska wyjechała do pracy w Rzymie i Tomek został słomianym wdowcem, gliniarz spędza mnóstwo czasu w towarzystwie swojej byłej miłości Agnieszki. Pani prokurator zaskarbiła sobie nawet sympatię Zosi (Julia Wróblewska).

Reklama

Odruchowy pocałunek

Tomek będzie zwierzał się Agnieszce zarówno ze swoich problemów małżeńskich, jak i rozterek związanych z pracą. Wkrótce bowiem po raz kolejny zostanie poturbowany podczas akcji, dlatego zacznie głośno zastanawiać się nad zmianą roboty.

- Bo jeśli cokolwiek mi się stanie, najbardziej ucierpią na tym dzieci - oznajmi Olszewskiej w 810. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 15 lutego).

Po tym wyznaniu Agnieszka odruchowo pocałuje Tomka. Zaskoczony Chodakowski uzna ten incydent za wypadek przy pracy.

- To się nie może nigdy więcej powtórzyć! - powie Olszewskiej.

Zbyt intymne relacje

Na domiar złego pocałunek Tomka i Agnieszki zza drzwi łazienki zobaczy... Zosia. I natychmiast przestanie lubić nową ciocię! Co więcej, poinformuje ją o tym osobiście, gdy pani prokurator zaprosi przyjaciół na obiad i na chwilę zostaną same. Olszewska zawstydzi się i dla dobra małej postanowi usunąć się w cień.

- Będzie lepiej, jak na jakiś czas przestaniemy się spotykać - poinformuje Tomka.

- Nasze relacje stały się zbyt intymne, a tak być nie powinno.

Tymczasem Małgosia, która instynktownie wyczuje, że w jej rodzinie nie dzieje się dobrze, postanowi zrobić bliskim niespodziankę i nieoczekiwanie wróci wcześniej do Polski. Akurat zepsuje się winda i wszyscy spotkają się na klatce schodowej. Radości nie będzie końca...

Czy Tomek przestanie widywać się z Agnieszką?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje