Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Pieczyńska była nastolatką, gdy po raz pierwszy wyszła za mąż!

Zanim Małgorzata Pieczyńska, czyli Aleksandra Chodakowska z "M jak miłość", poznała swego obecnego męża, przez sześć lat tkwiła w małżeństwie, które - jak twierdzi - nie miało szans na przetrwanie. - Walczyliśmy o naszą miłość, ale nie udało się - mówi aktorka, wspominając mężczyznę, któremu zawdzięcza... nazwisko.

Małgorzata Pieczyńska uważa, że jest prawdziwą szczęściarą, bo udało się jej spotkać na swej życiowej drodze mężczyznę... idealnego. Aktorka już 35 lat idzie przez życie u boku biznesmena Gabriela Wróblewskiego.

Reklama

"To człowiek solidny i odpowiedzialny, na którym można polegać, który zawsze robi to, co mówi. Mężczyzna jak mur" - twierdzi gwiazda "Emki", pytana, za co najbardziej ceni ukochanego.

Małgorzata Pieczyńska bardzo rzadko mówi w wywiadach o swym pierwszym mężu, któremu zawdzięcza... nazwisko. Za starszego o cztery lata Andrzeja Pieczyńskiego, czyli Stanisława Polmana z "Dróg wolności", wyszła, gdy miała zaledwie 18 lat.

"Oboje byliśmy bardzo młodzi i impulsywni, pojawiały się konflikty i kłótnie, ale walczyliśmy o nasz związek" - wyznała niedawno aktorka w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje