Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388276
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Lewińska: Nie tylko aktorka! Gwiazda odnalazła się w nowej roli!

Małgorzata Lewińska uznawana jest za jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Sympatię widzów zdobyła przede wszystkim dzięki roli Patrycji Cwał-Wiśniewskiej w serialach komediowych: "Lokatorzy" i "Sąsiedzi". I choć ostatnio rzadziej możemy podziwiać jej talent na ekranach, gwiazda nie próżnuje. Jakiś czas temu odnalazła się w nowej roli. Czym obecnie się zajmuje?

Aktorka, która doskonale czuje się w roli pedagoga

Przez lata była gwiazdą seriali "Lokatorzy" i "Sąsiedzi". I choć to dzięki tym serialom zdobyła największą popularność, aktorka ma na koncie występy w szeregu innych produkcji. Widzowie z pewnością kojarzą ją jako uwodzicielską Laurę Kościeniecką z "Przedwiośnia", zakonnicę z filmu "Miłość i miłosierdzie", czy Olgę Jaszewską z serialu "M jak miłość".

Choć teraz Małgorzata Lewińska rzadziej pojawia się na ekranie, ma pełne ręce roboty. Nie czeka bezczynnie na rolę życia, lecz wykorzystuje swój talent pedagogiczny, pracując m.in. z trudną młodzieżą. 23 czerwca w Teatrze Lalka odbędzie się premiera nowego spektaklu "Ballady hultajskie. Dystrykt Warszawa", który wyreżyserowała razem z koleżanką Zuzanną Gaińską, w ramach programu Różnorodna Warszawa.

W spektaklu zagrają podopieczni Fundacji Po Drugie - młodzież w kryzysie bezdomności, w wieku 18-25 lat. Jak przyznaje aktorka, najnowszy spektakl, na który składają się warszawskie piosenki i teksty, m.in. Grzesiuka czy Tuwima, świetnie wyraża emocje uczestników projektu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL