Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364522
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Madzia radzi: "Kinga, zastanów się!"

W "M jak miłość" znów pojawi się serialowa Madzia! Czy uratuje małżeństwo Kingi i Piotrka?

Nie przyjedzie co prawda do Polski, ale porozmawia za to z Kingą przez Internet. I udzieli przyjaciółce rady, która odmieni całe jej życie...

Reklama

Po ostatniej kłótni - gdy Kinga zażądała separacji - Piotrek będzie przerażony. I gotowy na wszystko, by powstrzymać żonę przed odejściem. Zdesperowany, wyzna:

- Wiem, że masz mnie dość, że cię wkurzam... Ale ja naprawdę nigdy nie przestałem cię kochać! A Monika... Monika jest tylko moją koleżanką!  

Jednak Zduńska wciąż będzie się wahać... I opowie w końcu o swoich kłopotach najbliższej przyjaciółce - Madzi.

- Jestem kompletnie rozbita i zagubiona, jak jeszcze nigdy w życiu... Każda decyzja wydaje mi się zła! Madzik, powiedz, tak stojąc z boku i patrząc na to wszystko... Co ja mam zrobić?

- Przede wszystkim, wziąć się w garść - dziewczyna, jak zwykle, zachowa zimną krew. - Nie roztkliwiać się nad sobą, tylko spokojnie, rzeczowo zastanowić się, co będzie dla ciebie najlepsze. Dla ciebie i Lenki.

- Cały czas o tym myślę. Bo Lenka w tym wszystkim jest najważniejsza...

- Nieprawda! - Madzia od razu wejdzie Zduńskiej w słowo - Lenka nie będzie szczęśliwa, jeśli będziesz udawać, zmuszać się do czegoś... Zrób to, co czujesz, że musisz zrobić!

Jaką decyzję podejmie w końcu Kinga?

Emisja odcinka 898. już w poniedziałek, 12 marca.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | M jak miłość | Katarzyna Cichopek | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama