Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362437
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ma dwie wielkie pasje - tenis i... słodycze!

Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Zduńska-Rogowska z "M jak miłość", przyznała kiedyś, że jest słodyczoholikiem i nie potrafi zrezygnować z ulubionych smakołyków. Zamiłowanie do słodyczy nie przeszkadza jej jednak w zachowaniu nienagannej sylwetki, bo nadmiar kalorii szybko spala na korcie tenisowym.- Uwielbiam słodycze! Przepadam zwłaszcza za chałwą i śliwkami w czekoladzie, bo ich smak kojarzy mi się z dzieciństwem - wyznała Małgorzata Pieńkowska.

Reklama

Aktorka zdradziła też, że czasami stara się zapomnieć o słodkościach i nie je ich przez pewien czas, ale potem szybko nadrabia zaległości.

- Zdarza się, że robię sobie "odwyki" i nie jem nic słodkiego, ale potem przychodzi okres, w którym ciężko mi sobie odmówić ulubionych smakołyków - zwierzyła się niedawno.

Małgorzata żartuje, że je słodycze z pełną świadomością i nie są one dla niej lekarstwem na stresy i złagodzenie sytuacji kryzysowych, w jakich zdarza jej się znaleźć. Kiedy ma ochotę na potężną dawkę słodkości, pozwala sobie na zjedzenie ogromnej porcji lodów makowych z dużą ilością bitej śmietany i czekolady.

To, że aktorka wciąż cieszy się nienaganną figurą, jest zasługą tenisa, w którego namiętnie i regularnie grywa z przyjaciółmi.

-Tenis to moja wielka pasja - mówi.

Małgorzata Pieńkowska stara się oglądać telewizyjne relacje z najważniejszych tenisowych turniejów, by podpatrywać grające w nich zawodniczki.

- Podglądam, jak grają i próbuję później podobnie uderzać piłkę. To mnie bardzo bawi i jest niezwykle przyjemne - śmieje się aktorka, którą na tenisowym korcie najczęściej spotkać można wczesnym rankiem.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Małgorzata Pieńkowska | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje