Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Żonaty kochanek rzuci Zosię!

Gdy tylko Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odkryje, że Eryk (Rafał Szatan) jest żonaty i na dodatek uwiódł Zosię (Julia Wróblewska), zagrozi mu, że jeśli niezwłocznie nie zakończy tego romansu, zamieni jego życie w piekło. A wtedy muzyk porzuci nastolatkę i złamie jej serce.

Zdradzamy, że w 1403. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 3 grudnia w TVP2) Zosia po raz kolejny nie wróci do domu na noc.

Mogę robić, co chcę!

Reklama

- Baluje gdzieś po nocach, a ja nie wiem gdzie, z kim i umieram ze strachu. Próbowałam z nią rozmawiać, prosiłam, groziłam i nic! Zero kontaktu, grochem o ścianę - poskarży się Joasia  Michałowi (Paweł Deląg).

- Jestem pełnoletnia i mogę robić, co chcę! - usłyszy później Chodakowska z ust pasierbicy.

Tego samego dnia pojedzie do studia nagrań, gdzie spotka nie tylko Eryka, ale też jego żonę Dorotę (Agata Wątróbska) i dwoje dzieci (Nikola Filak i Piotr Stefaniak).

- Nie wiedziałam, że masz taką wspaniałą rodzinę - skomentuje Asia.

Chodakowska będzie autentycznie zaskoczona, mając w pamięci, że namolny pianista jeszcze nie tak dawno usilnie starał się o jej względy. Nie skomentuje tego, witając wszystkich szerokim uśmiechem.

Ty cholerny sukinsynu!

Lecz kilka godzin później odkryje, że żonaty muzyk uwiódł Zosię! Nastolatka przez pomyłkę wyśle swoje selfie z ukochanym do Wojtka (Felek Matecki). I choć zdjęcie szybko usunie, Marcin (Mikołaj Roznerski) - na prośbę Asi - bez trudu je odzyska.

Zdenerwowana do maksimum Chodakowska wróci do studia i urządzi Erykowi karczemną awanturę.

- Ty cholerny sukinsynu! - wykrzyczy mu prosto w twarz. - Posłuchaj mnie uważnie... Jeśli jeszcze raz się z nią spotkasz, to cię zniszczę! Zrobię z twojego życia piekło... Rozumiesz?

Po co się wtrącasz?

Później Asia podejmie próbę przyjacielskiej rozmowy z Zosią.

- Byłam dziś u Eryka w studio i miałam okazję poznać jego żonę i dzieciaki - zacznie spokojnie. - Nie wiedziałam, że ma taką fajną rodzinkę.

- I co z tego? - odburknie nastolatka. - Po co mi o tym opowiadasz?

- Wiem, że się z nim spotykasz - odpowie Joasia. - Ale czy wiedziałaś, że Eryk ma rodzinę?

Zosia wzruszy ramionami, po czym znów wybuchnie złością.

- Bywa! A tak w ogóle, to z żoną jest w separacji! Od dawna nie są już razem! - odpyskuje macosze.

- Boże, Zosiu... Widziałam ich dzisiaj razem i z całą pewnością nie są w separacji - spróbuje jej wytłumaczyć Chodakowska.

- Po co się wtrącasz? - usłyszy w odpowiedzi.

- Bo się martwię...

- Wiem, co robię i nie będę z tobą o nim rozmawiała. To moje życie!

- Zosiu, proszę cię...

- Daj mi spokój! - zażąda dziewczyna.

Koniec przygody!

Po kłótni z macochą nastolatka bez zapowiedzi pojedzie do Eryka i srodze się zawiedzie.

- Nie odbierasz ode mnie telefonów... - wypomni mu, a kochliwy żonkoś w końcu pokaże jej swoje prawdziwe oblicze i odepchnie młodocianą nałożnicę.

- Bo nie mogę i nie chcę! - powie bez owijania w bawełnę.  - Moja rodzina wróciła znad morza i dla mnie oznacza to, wybacz, koniec przygody!

- Ale jak to? - Zosia nie będzie mogła uwierzyć w to, co usłyszy.

- Nigdy więcej tu nie przychodź. Nie dzwoń, najlepiej zapomnij, że w ogóle się znamy! - zażąda Eryk, łamiąc tym samym Zosi serce.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje