Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367526
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zobaczcie nową twarz syna Marty!

Wkrótce do Polski wróci Łukasz, syn Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (śp. Mariusz Sabiniewicz). Będzie miał twarz 24-letniego Jakuba Józefowicza. W prawdziwym życiu ten niezwykle utalentowany i przystojny aktor jest synem Janusza Józefowicza, cenionego choreografa, reżysera i twórcy Teatru Buffo w Warszawie w jednym.

Przypomnijmy, że pierwszego Łukasza w latach 2000-2006 - od 1. do 457. odcinka "Emki" - grał 25-letni dziś Franciszek Przybylski, syn aktorki i reżyserki Agnieszki Glińskiej. W 2007 roku zastąpił go 26-letni obecnie Adrian Żuchewicz, który pracował na planie "M jak miłość w latach 2007-2014 i wystąpił w odcinkach 483-1114.

Reklama

W związku z tym, że Adrian Żuchewicz dostał się na dwa kierunki studiów (Politologię na Uniwersytecie Karola Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego)  i nie był w stanie pogodzić nauki z rolą w serialu, scenarzyści wysłali granego przez niego Łukasza Wojciechowskiego najpierw do Kolumbii, a następnie do Berlina.

Zdradzamy, że Łukasz wróci do Polski w 1417. odcinku sagi rodu Mostowiaków (planowana emisja we wtorek 29 stycznia w TVP2). W tym właśnie odcinku zapuka do mieszkania swojego ojczyma, Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Otworzy mu Magda (Anna Mucha), której chłopak opowie, że skończył rehabilitację w Kolumbii i pracował tam jako fizjoterapeuta. Matka namówiła go na przyjazd do Berlina i właśnie wtedy zaczęły się jego kłopoty.

Powód? Nie mógł znaleźć żadnego zatrudnienia. Chodakowska błyskawicznie wpadnie na pomysł skontaktowania Wojciechowskiego ze swoim byłym mężem Olkiem (Maurycy Popiel). Absolutnie nie będzie świadoma tego, że Łukasz, którego razem z Budzyńskim przyjmą pod swój dach, ukrywa w ich łazience nielegalną paczuszkę w postaci narkotyków i pieniędzy...

Nowy Łukasz Wojciechowski będzie miał twarz Jakuba Józefowicza. To już trzecia zmiana twarzy tego bohatera w 18-letniej historii najpopularniejszego polskiego serialu. Jakub Józefowicz cieszy się opinią tyleż zdolnego, co przystojnego artysty. Wszechstronne zdolności odziedziczył po swoim tacie, Januszu Józefowiczu. Czas pokaże, czy zdobędzie sławę, uznanie i popularność na miarę wielkiego ojca.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje