Reklama

"M jak miłość": Znowu manipuluje

Co wydarzy się w 1527. odcinku "M jak miłość"?

Anka spotka się z Klaudią, pomocą domową Budzyńskich. I spróbuje namówić dziewczynę, by... zaczęła dla niej szpiegować! 

- Nie chcę uchodzić za wścibską, ale... Mogę być z panią całkiem szczera? Po prostu martwię się o przyjaciółkę. Nie wiem, czy pani wie, ale Magda kiedyś bardzo poważnie zachorowała. Jest po przeszczepie serca.(...) Niestety, jakiś czas temu znowu wylądowała w szpitalu... Po zażyciu narkotyków. Lekarze podejrzewali próbę samobójczą. 

- Jestem jej przyjaciółką i bardzo się o nią martwię. A nie wiem, czy można Andrzejowi ufać... Są małżeństwem dopiero od niedawna. Magda jest bardzo zakochana, a on... Wie pani, jak to jest z mężczyznami. Różnie bywa. Dlatego chcę dyskretnie kontrolować sytuację. Będę mogła liczyć na pani pomoc?

Reklama

Za to w finale: prawdziwa "burza uczuć" u juniorów! Po ostatnich wydarzeniach Basia wciąż będzie unikać Jaśka - zraniona tym, że od początku ich przyjaźni cały czas ją okłamywał. Zdesperowany, nastolatek poprosi w końcu o pomoc Pawła. 
- Mogę z panem zamienić dwa słowa? 

- Nie lepiej z Basią? 

- Ona nie chce ze mną gadać...

Ale gdy Zduński spróbuje się za juniorem wstawić, Basia od razu mu przerwie. 

- Błagam... Nie mów, że z nim rozmawiałeś?! Nie próbuj go bronić! Faceci zawsze trzymają sztamę, ale w tym wypadku... nic z tego nie będzie! 

- Wiem, chłopak zachował się jak idiota i teraz już pozamiatane...

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje