M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392411
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość" znika z anteny TVP. Co się stało?

Dlaczego nie ma "M jak miłość"? Kiedy nowy odcinek? Jakie zmiany zaszły w programie TV? To pytania, które już wkrótce będą sobie zadawać fani popularnego serialu! Nadawca zdecydował się bowiem na chwilową przerwę w emisji. Kiedy będzie można zobaczyć kolejną odsłonę "Emki"?

"M jak miłość" znika z ramówki

Kiedy widzowie zobaczą nowe odcinki "M jak miłość"? Wiele wskazuje na to, że fani jednego z najpopularniejszych polskich seriali będą musieli przygotować się na zmiany! O ile dwa kolejne epizody TVP2 pokaże zgodnie z planem (w poniedziałek 21.11 oraz we wtorek 22.11), o tyle już w następnym tygodniu szykuje się mała rewolucja.

W ostatni poniedziałek listopada fani zobaczą 1689. odcinek "M jak miłość", ale już dzień później serialu... nie będzie! Wskazują na to programy telewizyjne dostępne w Internecie. We wtorek 29.11 telewizyjna "Dwójka" pokaże mecz Iran-USA (początek o godz. 19:50). Spotkanie odbędzie się w ramach Mistrzostw Świata w Katarze, które rozpoczynają się już w niedzielę.

Reklama

"Barwy szczęścia" oraz "Na dobre i na złe": Przerwy w emisji

Nie tylko "M jak miłość" "ucierpi" przez mundial w Katarze. Program TV na wtorek 29.11 nie przewiduje bowiem emisji nowego odcinka "Barw szczęścia", a w środę 30.11 odbiorcy nie zobaczą premierowej odsłony "Na dobre i na złe".

Największą zmianę w ramówce w związku z piłkarskimi zawodami będzie miała telewizyjna "Jedynka". Jak podają "Wirtualne media", już od poniedziałku 21.11 w TVP1 rządzić będą mecze nadawane codziennie w godzinach: 14:00, 17:00 i 20:00. Spotkania będą poprzedzane specjalnymi spotkaniami z ekspertami w studio, co również znacznie wpłynie na emisję programów w paśmie: od 13:00 do 23:00. Chwilowo zabraknie więc takich propozycji, jak m.in.: "Klan", "Jaka to melodia?", "Jeden z dziesięciu" i wielu innych.

Zmiany w programie TV wynikają z faktu, iż w naszym kraju to właśnie Telewizja Polska jest oficjalnym nadawcą mistrzostw świata w piłce nożnej. Mecze będzie można oglądać w TVP1, TVP2, TVP Sport i TVP 4K.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy