Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370166
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość“: Złe przeczucia Soni... Czy straci Janka?

Planowany ślub Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomáš Kollárik) nie dojdzie - przynajmniej na razie - do skutku. - Musimy go odłożyć ze względu na sprawy służbowe - powiadomi Krawczykówna lokalnego proboszcza (Maciej Damięcki). Co stanie się z Morawskim?

Zdradzamy, że w 1552. odcinku "Emki“ (emisja w poniedziałek 21 grudnia o godz. 20.55 w TVP2) Krawczykówna zwierzy się Stadnickiemu (Jakub Kucner), że umiera ze strachu o swojego narzeczonego Janka. Odkąd jest świadoma tego, że Morawski ochrania świadka koronnego w Warszawie, nie przespała ani jednej nocy. Tym bardziej że ukochany nie daje znaku życia.

Reklama

- Ja wiem - taka robota, tajne przez poufne... - pożali się Rafałowi. - Nikt nic nie wie, a jak wie, nie może powiedzieć... Ja to wszystko rozumiem i staram się nie histeryzować. Ale mam cholernie złe przeczucia... 

Strasznie się o Janka boję. Jak nigdy w życiu. I ta niepewność... Rafał... przysięgnij mi na wszystko, na naszą przyjaźń, że jeśli czegoś się dowiesz... powiesz mi prawdę!

- Przysięgam... - obieca Stadnicki.

Mimo przysięgi, Rafał nie powie Soni, że policja straciła kontakt z Morawskim. Ona sama z kolei będzie ukrywała swoje problemy przed wścibską ciotką Zośką (Małgorzata Rożniatowska). Tylko księdzu powie, że na razie trzeba odłożyć jej ślub z Jankiem ze względu na sprawy służbowe.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje