Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368888
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zejdź mi z oczu! Agata z hukiem zakończy swą znajomość z Wernerem...

Agata (Katarzyna Kwiatkowska) zwierzy się bratowej, że zdecydowała się definitywnie zakończyć swój związek z Wernerem (Jacek Kopczyński) i czuje się z tym naprawdę wspaniale... Wkrótce potem Marysia (Małgorzata Pieńkowska) poinformuje Adama, że nie ma u siostry jej męża żadnych szans. - Układa sobie życie bez ciebie – powie przyjacielowi.

W 1530. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 5 października o godzinie 20.55) Werner postanowi odzyskać względy Agaty, myśląc, że może jeszcze naprawić błędy, które popełnił. Zjawi się w Lipnicy, ale była ukochana nie będzie w ogóle zainteresowana tym, co ma jej do powiedzenia.

Reklama

- Przykro mi, ale ona chyba już nie chce z tobą rozmawiać - powie mu Marysia i doda, że jej szwagierka układa sobie życie bez niego i jest jej z tym po prostu dobrze.

- Po co wracać, drążyć... - westchnie Rogowska.

Adam wyzna jej, że chce tylko przeprosić Agatę za to, że nie zawsze był wobec niej w porządku. Stwierdzi też, że gotowy jest zrobić wszystko, by ją odzyskać.

- Naprawdę się starałem... Intelektualnie było super. Taki związek dusz... I za nic w świecie nie chciałbym tego tracić. Powiesz jej to? - poprosi Marię, a ona obieca, że porozmawia z Agatą i słowa dotrzyma.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje