Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367558
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„M jak miłość”: Zduński wpadnie w ciąg alkoholowy!

Zdrada, ciąża i wyjazd Ali (Olga Frycz) z Basią (Gabriela Raczyńska) do Anglii sprawią, że porzucony Zduński (Rafał Mroczek) kompletnie się załamie i zacznie pić z rozpaczy.

Po rozstaniu z żoną Paweł wpadnie w alkoholowy ciąg i całkowicie przestanie radzić sobie z obowiązkami w pracy.

Reklama

Zresztą ku przerażeniu Julki (Joanna Kuberska), która najpierw będzie musiała zastąpić go na spotkaniu z jednym z kontrahentów, a później odkryje, że szef zostawił otwarte biuro i przepadł bez wieści.

Ostatecznie okaże się, że Zduński upił się w Bistro Za Rogiem i właśnie dochodzi do siebie na zapleczu pod opieką Magdy (Anna Mucha). Zaalarmowana przez Julkę Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) zawiezie jego klucze sekretarce, by mogła zamknąć firmę i pójść po pracy do domu. 

Nigdy jej nie wybaczę

Gdy któregoś dnia Maria (Małgorzata Pieńkowska) odwiedzi syna w pracy, przekaże mu, że dzwoniła do niej Ala, która martwi się o Basię i chciałaby, żeby Zduński uspokoił dziewczynkę.

Po rozmowie z matką Paweł jeszcze bardziej się załamie, gdyż dobitnie do niego dotrze, że stracił nie tylko żonę, ale również córkę. W końcu jednak zmobilizuje się i zadzwoni do małej, by ją pocieszyć.

- Paweł, ja stąd ucieknę, ucieknę do ciebie! - powie mu z płaczem Basia w 1331. odcinku.

- Zabierz mnie stąd! Tęsknię za domem, za tobą, a mamie nigdy nie wybaczę tego, co zrobiła... Nigdy, rozumiesz? Nienawidzę jej!

- Takie jest życie, Basiu - wyjaśni jej Paweł.

- Zrozum, twojej mamie też nie jest łatwo... Poczekajmy do końca wakacji i wtedy wspólnie zastanowimy się, co dalej... Ja tu jestem, czekam i myślę o tobie, ale musimy to wszystko jakoś rozsądnie ułożyć...

- Ty nawet nie wiesz, jak ja za tobą tęsknię i jak cię kocham. Zawsze będziesz moim jedynym tatą...

Nie powinien być sam

Tymczasem Maria postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i umówi się z Kingą oraz Piotrem (Marcin Mroczek), by wspólnie ustalić strategię pomocy dla Pawła.

- W takim stanie nie powinien być sam - oceni Rogowska.

W konsekwencji tego spotkania cała rodzina postanowi zająć się Zduńskim na Deszczowej. Lecz ich zadanie okaże się trudne do spełnienia, bo Paweł - gdy kilka godzin później dotrze w końcu do bistro - po raz kolejny się upije.

- Co ty wyprawiasz? - przywoła go do porządku Magda (Anna Mucha).

- Chcesz się wykończyć?

- Mam to gdzieś... - wybełkocze Paweł.

- Ale ja nie mam tego gdzieś! I Kinga, Piotrek, twoja mama... Paweł, do cholery, masz rodzinę, która się tobą przejmuje!... Pawełku, tak mi przykro...


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje