Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367483
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zduński oskarżony o zdradę i seks z prostytutką!

Niebawem Piotrek (Marcin Mroczek) zostanie posądzony o intymne stosunki z prostytutką Sandrą (Anna Oberc), a tym samym o zdradę swojej będącej w podwójnej ciąży żony Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel). Ile w tym prawdy?

Ujawniamy, że 1407. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 17 grudnia w TVP2) na Deszczowej nagle zjawi się prostytutka Sandra i oznajmi zaskoczonej Kindze, że ma interes do jej męża.

Reklama

Zirytowany Piotrek spróbuje się jej pozbyć, lecz ona ubłaga go, by jednak zgodził się ją reprezentować, przekonując, że to sprawa życia i śmierci. Odda prawnikowi pendrive z nagraniem swoich klientów, mówiąc, że od chwili, gdy nieopatrznie powiedziała o nim swojemu alfonsowi, cały czas ma problemy.

Zduński obejrzy materiał, po czym poinformuje Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), że jacyś ludzie chcą kogoś skompromitować i szykują fałszywe materiały. Andrzej poradzi Piotrkowi, by zajął się sprawą razem z Wernerem (Andrzej Kopczyński).  Obaj prawnicy przekonają Sandrę, by zgłosiła sprawę w prokuraturze. Tuż po złożeniu zeznań prostytutka wróci na Deszczową, mówiąc, że ktoś właśnie splądrował jej mieszkanie...

Pomówienia teścia

Przyjęcie sprawy prostytutki Sandry sprawi, że reprezentujący ją mecenas Zduński zostanie pomówiony o intymne stosunki z atrakcyjną dziewczyną uprawiającą najstarszy zawód świata. Oskarży go o to Zbyszek, czyli (Andrzej Precigs), teść Piotrka.

Bo - jak na ironię - u Zduńskich Sandra pozna Filarskiego, któremu - ku przerażeniu Kingi - od pierwszej chwili wpadnie w oko.

Napalony Zbyszek poprosi zięcia, by wstawił się za nim u dziewczyny lub przynajmniej zdradził, gdzie mieszka. Zduński kategorycznie mu odmówi, więc senior postanowi go śledzić i w ten sposób pozna adres prostytutki.

Gdy wścibska sąsiadka oświeci pana Zbigniewa, że na miejscu działa agencja towarzyska, Filarski dozna szoku. Będzie więcej niż pewien, że Piotrek umawia się na seks z prostytutką, dlatego zapowie zięciowi, że ma tydzień na załatwienie sprawy. Bo - jeśli tego nie zrobi - o jego zdradzie dowie się Kinga!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje