Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365032
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zdradziła Tomka!

Michał przyjeżdża na kilka dni do Polski, spotyka się z Markiem na kawie... A kuzyn zauważa przypadkiem zdjęcie na jego tablecie, na którym widać Małgosię. Mostowiak milczy - ale jest w szoku. A godzinę później, wzburzony, o wszystkim opowiada Ewie. Zapraszamy na 1025. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 

Reklama

- Małgosia w objęciach Michała! Masz pojęcie?! Myślałem, że mnie tam krew zaleje! Zostawiła męża, dziecko... I dla kogo, dla takiego szmaciarza?! Cała rodzina Łagodów była taka! Jaki ojciec, taki syn! - Marek, zdenerwowany, podnosi głos. Jednak ukochana robi wszystko, by go uspokoić...

- To są na razie tylko twoje domysły...

- Co, uważasz, że nieuzasadnione?!

- Nie wiem... Ale zastanawiam się... Może oni się tam spotkali przez przypadek?

- Tak, i z tej radości od razu zaczęli się całować!

- Po pierwsze: się nie całowali, tylko mówiłeś, że się obejmowali. A po drugie... To mogło być zdjęcie sprzed lat, jak jeszcze byli małżeństwem!

- A skąd się na nim wziął Wojtek? I dlaczego Michał miał to zdjęcie na tapecie? Nie, Ewa, nie przekonasz mnie!

- Wcale cię nie przekonuję, tylko... Sama nie mogę w to uwierzyć. Może to jakieś nieporozumienie, pomyłka, zbieg okoliczności?

- Daj spokój! Mnie się to od początku wydawało podejrzane, że Gośka tyle czasu siedzi w Stanach i bez przerwy zmienia wersję wydarzeń. Kłamie jak najęta: kolejne zlecenia, kolejni klienci... A biedny Tomek łyka to wszystko, wierzy w każdą bzdurę! - w głosie Mostowiaka słychać gniew i żal. - Rany boskie, co ta Gośka wyprawia?!

A Ewa zadaje tylko jedno pytanie:

- I co ty teraz zrobisz?

Czy Marek powie Tomkowi o swoich domysłach? A Małgosię czeka kolejny rozwód? Emisja odcinka numer 1025 w poniedziałek, 16 grudnia, zobacz koniecznie!


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje