Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367973
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zazdrość, groźby i… niechciana ciąża!

Jakie przygody spotkają tym razem Mostowiaków? Prawie nikogo nie ominą kłopoty!

Marek pozna w końcu jednego z naukowców, z którymi Ewa współpracuje w Irlandii - Krzysztofa (w tej roli Mariusz Zaniewski, widzom znany z serialu "BrzydUla").

Reklama

Mężczyzna przyjedzie na zaproszenie koleżanki do Lipnicy, a Mostowiak szybko zrozumie, że ma rywala. Bo Krzysztof o wiele chętniej będzie zerkał na Ewę, niż na piękne, wiejskie krajobrazy...

Romantyczne problemy czekają też Marcina, bo Eryka, rozczarowana jego chłodem, postanowi z ukochanym zerwać.

- Może powinniśmy jednak zdobyć się na szczerość i... powiedzieć sobie, że to był błąd. Nasz wspólny błąd. I im szybciej to przerwiemy, tym lepiej! - powie.

Kłopoty nie ominą także Łukasza. Krupski pojawi się na uczelni i zacznie chłopakowi grozić. Biznesem zapowie, że zniszczy jego karierę i całe życie: - To prosta zasada: oko za oko, ząb za ząb. Znasz Stary Testament? To wiesz, o czym mówię! - zagrozi i naprawdę Wojciechowskiego tym przerazi...

Łukasz, załamany, o wszystkim opowie później Andrzejowi.  

- Utną mnie na egzaminach - widać się nie nauczyłem, nie znajdę po studiach pracy - widać się nie nadaję... Nie udowodnisz, że to jego robota!

A Budzyński odszuka Krupskiego i postawi sprawę jasno: - Trzymaj się z daleka od mojej rodziny, bo to ja zniszczę ciebie!

I w finale: szokujące "newsy" od Natalki! Nastolatka wyzna rodzinie, że... zaszła w ciążę! Anna z wrażenia o mało nie zemdleje. Za to Marek wybuchnie wściekłością - i spróbuje zmusić córkę, by zdradziła, kto jest ojcem dziecka.

A następnego dnia Gruszyńska zaprowadzi siostrzenicę do lekarza... Czy nakłoni Natalkę, by usunęła ciążę - choć jest to niezgodne z prawem?

Link

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje