M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 360512
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zastąpi jej siostry!

Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączyła Katarzyna Kwiatkowska, którą serialomaniacy znają od wielu lat.

Szerszej publiczności Kwiatkowska dała się poznać ze swojego komediowego talentu w 2005 roku w "Szymon Majewski Show", w którym w "Rozmowach w tłoku" parodiowała m.in. Dodę i Kazimierę Szczukę.

Reklama

Od tej pory aktorka poszerzyła swoją filmografię o kolejne tytuły (m.in. "Na Wspólnej", "Lekarze na start" i "Pitbull. Ostatni pies"), a teraz będzie mogła dołączyć do niej jeszcze jeden - "M jak miłość".

Aktorka znalazła się w obsadzie tego popularnego serialu, a będziemy mogli ją oglądać już po wakacjach. Zagra siostrę Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), która na stałe mieszka w Oslo. Pojawi się w Grabinie, by wziąć udział w uroczystości rodzinnej. Na razie jednak produkcja nie chce zdradzić, o jakiego rodzaju spotkanie chodzi.

Można tylko się domyślać, że musi ono dotyczyć Artura, a ten ma się podobno mocno zbliżyć z byłą żoną Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Czyżby więc szykował się kolejny ślub?

Tego nie wiemy, wiemy natomiast, że między dwiema ważnymi kobietami w życiu Rogowskiego nawiąże się mocna nić sympatii. Dzięki Agacie Marysia, która jako jedyna z córek Mostowiaków została w Polsce przy matce, przypomni sobie, jak dobrze mieć tak blisko siebie siostrę...

AL


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje