M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390255
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zaskakujący zwrot akcji! Magda i Andrzej znowu razem?

Nowe odcinki serialu "M jak miłość" przyniosą fanom sporo emocji! W życiu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) niebawem pojawi się ktoś nowy... Wiele wskazuje na to, że w premierowych odcinkach lubiana para wreszcie dojdzie do porozumienia.

"M jak miłość" - nowe odcinki. Co się wydarzy? Czy Magda i Andrzej będą razem?

Nowy rok przyniósł nowe odcinki "M jak miłość"! Trwający sezon obfituje w wiele zaskakujących momentów, a na pierwszy plan wysuwa się m.in. historia Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Kiedy nic nie wskazywało na katastrofę w życiu uczuciowym Budzyńskich, doszło do niespodziewanej zdrady! Przystojny mecenas pozwolił sobie na "chwilę zapomnienia" z dawną znajomą - Julią (Marta Chodorowska). Ich upojna noc zakończyła się ciążą! Wszystko to sprawiło, że zraniona Magda postanowiła odejść od męża, poważnie zastanawiając się nad rozwodem. Czy Magda i Andrzej będą razem? Czy Budzyńska wybaczy mężowi "skok w bok"? Tego na razie nie wiadomo, ale streszczenia nadchodzących epizodów "M jak miłość" wskazują na to, że będzie się działo, a zwaśnieni partnerzy znów będą ze sobą bardzo blisko...

Reklama

Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Styczniowe epizody upłynął pod znakiem kolejnych zmian w życiu Magdy. Bohaterka grana przez Annę Muchę, wracając do siedliska, nawiąże znajomość z dziewczynką o imieniu Nadia.

"M jak miłość". Kim jest Nadia?

Opis styczniowej, 1701. odsłony "Emki" (emisja w telewizyjnej "Dwójce" we wtorek 17 stycznia o godz. 20:55) nie pozostawia złudzeń - Budzyńska nie tylko żywo zainteresuje się losami nowej znajomej, ale też zechce jej pomóc. Okaże się bowiem, że pochodząca z Ukrainy Nadia nie będzie mogła odszukać swojej mamy. Poruszona losem dziecka Magda zabierze dziewczynę do siedliska, wcześniej udając się do ośrodka dla uchodźców, by tam rozpocząć działanie. Na miejscu dowie się, że rodzice Nadii najprawdopodobniej nie żyją...

W głowie Budzyńskiej narodzi się myśl o przejęciu opieki nad dzieckiem. W swój plan zaangażuje... niewiernego męża! To właśnie Andrzej zajmie się prawnymi aspektami całej sprawy. Czy nieoczekiwany splot zdarzeń sprawi, że Magda i Andrzej się pogodzą? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przyniosą nowe odcinki "M jak miłość"! Te można oglądać premierowo w TVP 2 w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy