Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365082
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zaskakująca propozycja na łożu śmierci

Radość, strach i łzy… Przed nami kolejny tydzień z "M jak miłość" - i nowa dawka emocji! Co tym razem wydarzy się w serialu?


Reklama


Natalka zapisze się razem z Markiem i Ewą na zajęcia do szkoły rodzenia. I widząc pozostałe dziewczyny w ciąży - wraz z partnerami - na nowo poczuje ukłucie żalu...

Trudne chwile czekają też Asię, której matka trafi nagle do szpitala. Joanna, przerażona, przez kilka godzin będzie czekać na wyniki badań - wspierana przez Tomka i dzieci.

- Wygląda na to, że mama ma nawrót choroby... Niczego konkretnego się nie dowiedziałam, lekarz powiedział, że są w trakcie diagnostyki, że dopóki nie zrobią kompletu badań... Nawet nie chcą mnie do niej wpuścić! 

A gdy lekarz zgodzi się w końcu na odwiedziny, Dorota poprosi Chodakowskiego, by nadal otaczał jej córkę opieką... - Chciałam panu podziękować za to, że Joasia ma w panu takie oparcie... Nie wiem, jak to się wszystko skończy. Ale gdyby stało się coś złego... proszę się nią zaopiekować.

Tymczasem w życiu Magdy... nadejdzie czas na miłość! Dziewczyna zdobędzie się w końcu na odwagę i spędzi z Olkiem namiętną noc. Czy będzie z Chodakowskim naprawdę szczęśliwa - mimo dzielącej ich różnicy wieku?

A w finale: problemy u Zduńskich! Kinga - na prośbę Artura - zorganizuje rodzinny obiad, na który zaprosi także Marię... A jej teściowa pojawi się na Deszczowej z nowym przyjacielem - Bilskim. Rogowski, widząc rywala, zachwycony nie będzie. A Maria od razu zacznie robić Kindze i Piotrkowi wymówki...

Alę czekają za to poważne kłopoty w pracy, przez plotki o jej romansie z Karolem. Zduńska - słysząc złośliwe komentarze kolegów - o mało nie wybuchnie płaczem. A "news" o tym, że rozbiła małżeństwo Krafta, dotrze nawet do jej męża... Czy plotki zniszczą w końcu Ali karierę? I jak na wiadomość o "romansie" żony zareaguje Paweł?   Ciekawych zapraszamy przed telewizory - w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 20.40! 

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje