M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 312754
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zaryzykuje życiem, by dowieść prawdy!

W 1040. odcinku byliśmy świadkami rozmowy Budzyńskiego z biznesmenem Krupskim, ojcem chłopaka, który spowodował wypadek, w którym zginęła Karolina. To spotkanie nie skończyło się dla mecenasa szczęśliwie...

 

Reklama

Pomimo ciężkiego pobicia, jakiego dopuścili się ludzie Krupskiego, Andrzej wciąż będzie starał się ratować pasierba i spróbuje zmusić świadków wypadku, by powiedzieli prawdę.

W pomoc zaangażuje się także Chodakowski, który za wszelką cenę będzie starał się udowodnić, że Łukasz nie był sprawcą wypadku. Razem pojadą na miejsce tragedii.

Tomek zauważy, że w pobliskim sklepie jest monitoring. Będzie miał nadzieję, że wydarzenia, które rozegrały się na drodze z udziałem młodego motocyklisty, zostały nagrane. Film mógłby posłużyć jako dowód w sądzie, tyle że nagranie zabrał... Krupski, który przedstawił się sprzedawczyni jako Krzysztof Kwieciński. Andrzej ruszy jego śladem, ale Krupski mu ucieknie. Odjeżdżając potrąci Budzyńskiego!

Tymczasem w gazecie ukaże się artykuł poświęcony sprawie Łukasza. Marta zacznie obawiać się, że medialny rozgłos może zaszkodzić chłopakowi i wpłynąć na decyzję sędziego.

Andrzej znajdzie jednego ze świadków, którego przekupił Krupski, Nosonia. Spróbuje zmusić mężczyznę, by na rozprawie opowiedział, jak naprawdę doszło do wypadku.

"Świat Seriali"


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje