M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392173
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zamienili braci Mroczków! Widzowie nie dali się oszukać

W najnowszym odcinku "M jak miłość" twórcy dokonali zamiany aktorów! Widzowie jednak nie dali się oszukać i od razu zauważyli, że w roli Pawła Zduńskiego występuje nie Rafał Mroczek, a jego brat Marcin.

W 1750. odcinku "M jak miłość", który został wyemitowany w zeszły wtorek, emocje sięgały zenitu, gdy doszło do szarpaniny między bohaterami. Jednym z nich był Paweł Zduński, lecz wprawne oko widzów od razu zauważyło, że postać nie jest grana, jak do tej pory przez Rafała Mroczka, a jego brata, Marcina.

Fani, którzy od ponad dwóch dekad śledzą losy bohaterów "Emki", od razu zauważyli, że zamiast Rafała Mroczka, wystąpił Marcin. W sekcji komentarzy na Instagramie czytamy: "Czyżby znowu w tle zamiast Pawła był Piotrek", "Tam jest Piotrek a nie Paweł", "A czemu tam jest Piotrek?", "Bliźniaki mogą się wymieniać rolami".

Reklama

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek o zamianie w "M jak miłość"

Już w czerwcu Marcin Mroczek i jego brat – Rafał – pokazali zakulisowe nagranie prosto z planu "M jak miłość". Wówczas zdradzili, że – kręcąc jedną ze scen – zamieniają się rolami.

"Czy kiedykolwiek zrobiliśmy kogoś w trąbę i zamieniliśmy się tak, żeby nikt nie poznał? Jak myślicie, po 23 latach na planie domyślili się?" – pytali z nutą humoru w opisie.

Na filmiku widać, jak powstawał fragment m.in. z Dominiką Kachlik – serialową żoną Pawła (Rafał Mroczek). W tle widać szamoczących się Dagmarę (Anna Grycewicz) i Igora (Bogusław Kudłek). Podczas gdy chwilę wcześniej Franka rozmawia z Pawłem, to już w kolejnej odsłonie do kłócącej się pary podbiega Zduński "w skórze" Marcina Mroczka.

Czytaj więcej: "Dewjatis" znika z anteny! Fatalna wiadomość dla fanów serialu TVP

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Rafał Mroczek | Marcin Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy