Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Zaginiony brat…

Zuza przychodzi na Deszczową, by zająć się dziećmi… I wyznaje, że przeżywa prawdziwy dramat! Zapraszamy na 1161 odcinek "M jak miłość", a w nim...


Reklama


Kinga od razu widzi, że przyjaciółka płakała. 

- Zuza, powiedz, co się stało?!

A Marszałkówna rzuca cicho: 

- Mój brat, Michał, jest reporterem wojennym... Dwa lata temu wyjechał do Syrii. Okropnie się wtedy pokłóciliśmy... Powiedziałam mu, że to, co robi, to straszny egoizm... I jeśli coś mu się stanie... I chyba wykrakałam!

- Jezus Maria, co się stało?...

- Od kilku dni nie ma z nim kontaktu... Nie mogę się do niego dodzwonić, nie odpowiada na maile, sms-y... 

- A kontaktowałaś się z jego znajomymi? Z ambasadą? 

- Z jaką ambasadą? Polskiej ambasady w Damaszku już dawno nie ma! Mam tylko telefon do operatora, z którym Michał współpracował, ale on też nie odbiera... 

Zuza, bliska rozpaczy, spogląda na przyjaciółkę... Za to Kinga nie traci zimnej krwi - i od razu chwyta za telefon, by zadzwonić do Magdy. 

- Siedziała w Sudanie, ma znajomych w różnych fundacjach, organizacjach... Poruszy niebo i ziemię, na pewno pomoże nam odnaleźć twojego brata... Dziwię się, że sama na to nie wpadłaś, przecież jesteście rodziną!

Czy brat Zuzy wróci w końcu do Polski - cały i zdrowy? Odpowiedź wkrótce... Tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Fraszyńska | Katarzyna Cichopek | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje